Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фланець призначений для з'єднання частин трубопроводу між собою. Також фланці використовуються при приєднанні обладнання (насосів, засувок, ємностей) та інших апаратів до систем. Фланці з'єднуються за допомогою гайок, шайб, болтів або шпильок. Для забезпечення герметичності застосовують прокладки. Вони бувають різних видів. Прокладки ставлять на поверхню фланця, яку називають дзеркалом.
Дзеркало повинно не мати дефектів, оскільки не буде забезпечена герметичність з'єднання.
У нашому інтернет-магазині Гідротерм-пром — https://gidroterm-prom.com.ua, м.Київ, пропонується великий вибір різних фланців від Ду 15 мм. до Ду 1200 мм.
Фланці застосовують для забезпечення роботи наступних систем трубопроводів:
1. Промислові трубопроводи.
2. Газопроводи.
3. Побутове водопостачання.
4. Теплотраси.
5.Великі промислові об'єкти та комплекси.
Тип фланца:
1. Плоскі фланці
- нагадують металеве кільце з отворами по периметру. Такі фланці монтуються на трубах за допомогою двох швів, виконаних на зварювальному устаткуванні. Глухі фланці (заглушки) являють собою плоску деталь без центрального отвору для протоку середовища трубопроводом, але з наявністю отворів діаметром для кріплення. Глухі фланці використовуються для тимчасового або постійного перекриття (заглушування) потоку газу або рідини на торцях труби. Широко застосовуються заглушки на газопроводах, водопроводах, зливах. Діапазон їх використання від мінус 70 оС до плюс 600 °С.
2. Комірні фланці
– попередня конструкція доповнюється «спідницею» по діаметру труби, для приварювання. За допомогою з'єднаного з фланцем конуса досягається згладжений перехід від фланця до труби. Діаметр спідниці фланця повинен дорівнювати діаметру труби. Такий фланець приварюється за допомогою одного шва. Конструкція фланця знижує гідравлічний опір трубопроводу зменшує напругу в трубопроводі.
3. Вільні фланці (накидні)
на кільці приварювання – такий виріб складається з двох частин: фланець і кільце. Кільця приварюються до труб, а фланці залишаються у вільному стані. Такі фланці не приварюють до труби. Вони не мають опуклої поверхні.
Види матеріалу фланців
Найбільшого поширення набули сталеві фланці. Для їх виготовлення використовують різні метали:
1. Ст20 - найбільш масовий вид вуглецевої сталі для виготовлення фланців. Такі фланці можуть бути використані при зовнішній температурі від - 40 °С, а температурі середовища - до +475 °С .
2. 09г2с - сталь з добавкою хрому, нікелю та молібдену. Вироби з цього металу зварюються та використовуються при температурі понад -75 °С.
3. 12Х18Н10Т – кріогенний сталевий сплав, який можна застосовувати в агресивних середовищах за температури від -196 до +350 °С.
4. 10Х17Н13М2Т – сплав, який стійкий до корозії, що використовується в екстремальних умовах. Можна застосовувати у температурному діапазоні від -196 до +600 °С при високому тиску.
5. 15Х5М – сплав низьколегований жароміцний, стійкий до процесів окислення, здатний працювати при температурі до 650 градусів.
6. AISI 304 або (08X18H10) Хром, введений у ці сплави в однаковій кількості 18%, зумовлює їх високу опір окисленню (термін утворення окалини - 100 років і більше, і в середовищі підвищеної вологості), агресивним хімічним речовинам, парам, реагентам та корозійному руйнуванню.
Також виготовляють фланці із поліпропілену. Такі фланці застосовують для стикування поліпропіленових, поліетиленових труб та запірної арматури, виготовленої з металу. Поліпропіленові фланці можуть працювати за температури до +80 °С.
У нашому інтернет-магазині є також фланці з алюмінієвих сплавів.
Фланцеві з'єднання можуть працювати при тиску до 25 МПа.
Купити фланці
Ми з 2000 року займаємось комплектацією об'єктів будівництва данною продукцією і отримали багато схвальних відгуків про ці торгівельні марки. Маємо надію, що і Ви переконаєтесь в якості цього товару і кращою ціною на ринку.. Для правильного підбору обладнання користуйтеся фільтрами, які розташовані зліва. Вибирайте по робочому тиску, об'єму бака, підключенню. Більшість товара в наявності на складах в Києві. Відправка в день оплати зручним перевізником. Доставка в обласні центри 1 день: Кропивницький, Кривий Ріг, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, , Рівне, Суми, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький. В інші міста 1-2 дні. Ціни вказані з ПДВ.
З нами вигідно завжди!