Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Засувки Баттерфляй

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засувка Баттерфляй. Затвор Батерфляй. Поворотний затвор.

Все це однакова назва дуже популярного типу клапана. Його особливість - це форма затвора - метелик, який звучить англійською мовою батарфляй - метелик. Затвор закривається ручкою. У великих діаметрах можна використовувати коробки передач (редуктори) та електродвигуни.Більшість моделей передбачає наявність спеціального майданчика для монтажу пневмоприводу або електроприводу у разі необхідності автоматизації процесів без участі людини. Винахід дуже зручний і знайшов застосування у всіх галузях, завдяки дуже малій монтажній відстані, що дозволяє економити місце в обмеженому просторі. Легкість монтажу та обслуговування теж додало популярності серед монтажників та обслуговуючого персоналу.

 

Особливості затвора Батерфляй

Засувка не вимагає додаткових ущільнюючих прокладок, тому ущільнювач затвора виступає за габарити затвора і стикається з фланцями, чим герметезує стик. Додаткових прокладок не потрібно. Залежно від матеріалу ущільнення поворотний затвор Батерфляй можна використовувати практично скрізь:

- вода питна, стічна, гаряча, морська;

- пара, газ, повітря, пропіленгліколь;

- нафтопродукти, олія, бензин;

- молоко, сироватка, сиропи;

- інші нейтральні та слабоагресивні середовища.

Монтаж може бути здійснений у горизонтальному та вертикальному положенні. Є деякі організації при монтажі даного виду засувки в стічних водах з можливістю включення домішок та сміття. Потрібне уважне вивчення інструкції з монтажу та експлуатації виданого виробником.

Поворотні затвори Батерфляй експлуатуються за номінального тиску 10 або 16 бар. При більшому тиску не забезпечується 100% герметизація. Температура використання, залежно від матеріалу ущільнення, що застосовується, до 180 градусів. Корпус засувки Батерфляй може бути виготовлений із чавуну чи нержавіючої сталі. Вартість нержавіючої сталі, як Ви розумієте, набагато більша, ніж чавуну, тому вартість виробу з цього матеріалу значно вища і даний вид виробу застосовується в харчовій промисловості або з агресивними середовищами, де виправдано застосування дорогого матеріалу.

 

Види ущільнювачів засувки Батерфляй

Ущільнення йде в комплекті. Окремо його купувати не треба. Деякі торгові марки надають можливість придбати додатково ущільнення на засувку. У разі виходу з ладу ущільнювача конструкція дуже легко розбирається і змінюється ущільнювач.

У нашому асортименті засувки з різними ущільнювачами. При виборі засувки Батерфляй звертайте увагу на цю технічну особливість та враховуйте для Вашого конкретного випадку.

Синтетична гума EPDM. Використовується для роботи із водою, повітрям, парою. Заборонено використання із середовищем, де присутні малі добавки, які можуть зруйнувати ущільнювач.

Фторопласт PTFE Застосовується у хімічній промисловості. Матеріал підвищеної еластичності білого кольору використовується із концентрованими лугами, кислотами та іншими агресивними речовинами.

Натуральний каучук NBR. Може застосовуватись для транспортування газу, бензину, олії, агресивних стічних вод. Температура не вище 110°, тиском 16 Мпа. Представлена ​​торговими марками Ayvaz, Genebre, Zetkama та іншими.

Силіконова гума VMQ. Використовується в засувках Батерфляй у корпусі з нержавіючої сталі. Пристосована для таких середовищ як молоко, сироп, алкоголь, пиво та інші харчові рідини.

 

Вигода від застосування засувок Баттерфляй

Простота інсталяції, експлуатації та обслуговування робить популярним використання цього виду сантехнічного обладнання. До переваг сміливо можна віднести:

- мала вага в порівнянні з аналогічними діаметрами засувок зі сталі або чавуну;

- легкість монтажу та велика ремонтопридатність роблять цей вид засувок зручними для експлуатаційників;

- бездоганна робота у всіх положеннях дає свободу проектувальнику щодо застосування;

- номенклатура номінального діаметра від 25 мм до 600 мм закриває будь-яку потребу у розмірі;

- широкий діапазон застосування у температурних режимах до 200 градусів;

- мінімальний монтажний габаритний розмір знімає безліч обмежень, що застосовуються до класичних фланцевих засувок.

Монтаж засувки Батерфляй

Існує деяка особливість монтажу такого роду засувки, такі як: обов'язковість паралельності фланців, між якими буде встановлена ​​засувка;

- не можна із зусиллям і тертям засовувати засувку Батерфляй між фланцями, внаслідок чого можна пошкодити герметизуючу поверхню; - затягування болтів під час монтажу проводити тільки при відкритому затворі. Докладніше пропонуємо ознайомитись у статті.

Купити засувки Баттерфляй у Києві

ТОВ Гідротерм є офіційним представником фірм Ayvaz, Genebre, Zetkama, Vitech, TIS. Ці бренди є символом якості на європейському ринку блокування та посилення регулювання. Широкий асортимент моделей та розмірів на офіційному сайті дозволить вибрати правильну номенклатуру для вашого завдання з мінімальними витратами та бездоганними операційними характеристиками.

Досвідчені інженери працюють на вас, хто допоможе вам вибрати та обробити замовлення якнайшвидше. Більшість заголовок буде готова отримати або відправити вже наступного дня. За відсутності певної позиції на нашому складі ми запропонуємо вам альтернативу подібним характеристикам і завжди допоможемо у виборі. Купуючи у офіційного ділера, ви отримуєте офіційну гарантію виробника, інструкції щодо встановлення та експлуатації, а також підтримку фахівців нашої компанії. Ціни вказані з ПДВ.

 

Виберіть клапан Batterfly

Для правильного вибору клапана потрібно буде відповісти на ряд питань, таких як:

- номінальний діаметр і тиск;

- температура використання та транспортоване середовище.

Серед усієї різноманітності ми запропонуємо вам кілька оптимальних варіантів, які відповідатимуть вашим очікуванням.

Якісний затвор Батерфляй це якісне лиття та ущільнювач, крайка диска, ідеально відполірована, що призводить до повного примикання до сідла засувки, а значить:

- довговічність (мале тертя не зношує сідло);

- повне закриття протоки;

- не значне зусилля на відкриття/закриття.

 

Доставка клапанів Batterfly.

Підтримується асортимент брендів Genebre (Іспанія), Айваза (Туреччина), Зеткама (Польща),  до 300 мм на складі. Після розміщення замовлення ви можете отримати товар наступного дня (доставити до Києва та передмістя), зі складу самостійно, або ми надішлемо його вам перевізником. Ми якісно упаковуємо товари для безпечного перевезення. Доставляємо Полтава, Одеса, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Івано-Франківськ, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький.

Вгору