Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Розширювальні баки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплоносії мають таку фізичну властивість, яка не дозволяє йому стискатися. При навіть невеликому зменшенні обсягу рідини миттєво відбувається стрибок тиску. Ми пам'ятаємо, що при зростанні температури від 20 0С до 90 0С сильно розширюється. Тому, ці властивості теплоносія говорить про те, що необхідно ввести в систему опалення пристрій для своєрідного «дихання» теплоносія. Таким пристроєм є розширювальні баки.

Як розрахувати обсяг розширювального бака системи опалення будинку
 

Види розширювальних баків.

Розширювальний бак відкритого типу є відкритим баком, який може поповнюватися теплоносієм при необхідності. У такій конструкції не використовується запірна арматура, гумова мембрана та кришка. Часто рідину в систему доливають вручну, скажімо, відром. У старих опалювальних системах відкритий розширювальний бак користувався популярністю.
Але необхідність постійно контролювати рівень рідини, поповнення рідини, складний монтаж системи опалення, низький рівень тиску, прискорена корозія металу, зрушили їхнє застосування на другий план, надавши місце ємностям закритого типу.
Розширювальний бак закритого типу встановлюється, коли теплоносій перекачується насосом. Зазвичай розширювальні баки – це червоні, сині або сірі герметичні ємності, усередині яких монтуються мембрани з технічної гуми. Розширювальні баки червоного кольору застосовуються в системах опалення, сірого кольору можуть застосовуватися для водопроводу, опалювальних систем та кондиціонування.

Конструкції розширювальних бачків.

Конструкція розширювальних баків закритого типу така: ємність бака розділена на дві частини мембраною. Мембрана виготовлена ​​у формі балона чи діафрагми. Внутрішня частина гумового балона заповнюється інертними газами або повітрям, інша призначена для заповнення теплоносієм. Коли температура підвищиться, надлишок теплоносія надійде в ємність. При цьому відбудеться збільшення тиску повітряної ємності бака, і зменшиться її обсяг, що компенсує підвищення тиску в системі. При зниженні температури у системі відбувається протилежна дія.
Мембрани закритих баків можуть бути змінними (фланцевими) та незмінними. Баки з незмінними мембранами мають нижчу ціну. Мембрану всередині бака жорстко закріплюють по периметру, притискаючи до внутрішньої поверхні, у своїй ємність заповнюється газом. При попаданні води в бак відбувається зростання тиску в системі. Матеріал корпусу виготовлений із міцної вуглецевої сталі, яка витримує нагрівання середовища до 100 °С.
Баки можуть бути з робочим тиском 10, 16, 25 бар, при цьому встановлений на заводі тиск повітряної порожнини бака (між мембраною і стінками корпусу) становить 2 бари. Температура робочого середовища не повинна перевищувати 90 °С, але короткочасно вона може досягати 100 °С.

Переваги фланцевих розширювальних баків:

- великі допустимі величини тисків у порівнянні з баками, де є незмінна діафрагма;
- є можливість заміни мембрани під час її розриву;
- є моделі вертикальних та горизонтальних баків, що забезпечує зручність монтажу;

Який тип розширювального бачка кращий?

Порівнюючи експлуатаційні та споживчі властивості різних типів баків, переваги у закритої моделі.

Переваги закритих розширювальних ємностей:

- Економія на кількості труб завдяки тому, що баки не обов'язково потрібно ставити нагорі;
- менших розмірів;
- виключається випаровування води із системи;
- знижені втрати теплової енергії;
- захист труб та вузлів системи опалення через відсутність повітря;
- З'являються можливості роботи системи з високим тиском;
- невеликі витрати на експлуатацію системи опалення.

Умови придбання розширювальних баків.

У нашому магазині Ви зможете купити розширювальні баки об'ємом від 24 до 2000 літрів та тиском 10-16 бар. Якщо Ви маєте потребу в баках більшого обсягу та тиску, можемо поставити такий товар на замовлення. Максимальний тиск баків може бути 25 бар.
Всі баки, представлені в нашому каталозі, виготовлені на найкращих європейських заводах та сертифіковані в Україні за ISO 9001. Кожен із баків забезпечений латунним штуцером для накачування повітря. Діаметри є ½ дюйми, 1 дюйм, 1 ½ дюйми, діаметром 2 дюйми.
Як горизонтальні, так і вертикальні, розширювальні ємності обладнані ніжками для встановлення та кріплення.
До Ваших послуг наш досвідчений персонал менеджерів, які проконсультують та підберуть необхідний асортимент товарів. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, вивчаємо нові товари, тенденції, щоб бути корисними для Вас.


Оплата

Ми з 2003 року платники ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах.
Оплата за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок підприємства.
Доставка по Україні.
Працюємо з усіма транспортними компаніями – перевізниками.
Надсилаємо товари щодня. При оформленні замовлення у першій половині дня можливе відправлення того ж дня. Оптимізовані процеси в нашій організації дозволяють тримати конкурентоспроможні ціни не вище за наших конкурентів. Ми завжди знаходимо компроміс та домовляємось на взаємовигідних умовах.
Відділ логістики в найкоротший термін формує до відвантаження весь список замовленої Вами продукції.

Доставка товарів.

Здійснюємо доставку Києвом про область до об'єкту. Уточнюйте індивідуально у менеджера умови. Силами свого відділу логістики доставляємо товар по Києву та прилеглих містах та селищах: Біла Церква, Ірпінь, Обухів, Березань, Богуслав, Бориспіль, Боярка, Бровари, Васильків, Вишневе, Тараща, Фастів.
За допомогою спеціалізованих фірм Нова Пошта, САТ, Делівері. Також є самовивіз у Києві. відправляємо товари в Тернопіль, Чернігів, Черкаси, Харків, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Житомир, Вінниця, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Дніпро, Миколаїв, Суми та інші міста.

У чому відмінність розширювального бака та гідроакумулятора читайте в тут.

Вгору