Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Засувки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засувки займають особливе місце серед запірної регулюючої арматури. Коло їх застосування досить широке, і включає всі галузі промисловості сільського і комунального господарства. Простота монтажу та обслуговування, цінова доступність робить її найпопулярнішим запірним та регулюючим пристроєм серед усього спектру запірної арматури.

 

Види засувок

Як правило, завдання постачальнику на придбання засувок ставиться інженером - проектувальником. У разі виходу з ладу старих засувок іноді завдання ставить відділ обслуговування та експлуатації. Якщо якість засувки, що вийшла з ладу, і термін її служби влаштовує, то, як правило, обслуговуючий персонал дає заявку на закупівлю точно такої ж засувки. Щоб правильно підібрати засувку, необхідно, щоб обрана арматура відповідала функціональним вимогам та дотримувалася вимог безпеки.

 

Компанія Гідротерм підтримує на своєму складі у Києві асортимент чотирьох видів засувок з таких матеріалів:

Чавунні засувки мають велику популярність у комунальному господарстві та використовується у разі подачі холодної та гарячої води. Широкий асортиментний ряд номінальних діаметрів від 15 мм до 1200 мм. Технічні дані, що характеризують засувку з чавуну, це невеликі значення температури експлуатації до 225° і тиск до 16 атмосфер. Даний вид запірної арматури відрізняє невисока ціна, велика ремонтопридатність, тривалий термін експлуатації. На сайті представлені чавунні засувки кількох європейських та вітчизняних торгових марок різних комплектацій та якості, які зможуть задовольнити будь-які запити. Залежно від застосування різних ущільнювальних матеріалів (метал, каучук, гума), експлуатація цього запірної арматури можлива при тиску від 2 до 16 бар.

Сталеві засувки можуть витримувати температуру понад 400° та витримувати тиск до 25 атмосфер, що зумовлює їх застосування в таких галузях промисловості, де використовується пара, природний газ, нафтопродукти, олія та вода. До недоліків даного матеріалу можна віднести знижену стійкість до дій їдких речовин, тому не рекомендується застосовувати дане обладнання ніде, крім нейтральних середовищ. Широкий модельний ряд діаметрів від 50 мм до 500 мм.

 

Засувки із латуні. Застосовуються за невеликих розмірів трубопроводу від 15 до 50 мм. Вид з'єднання муфтовий. Температура застосування до 130 °. Часто використовується в комунальному господарстві для регулювання та перекриття транспортування води, повітря та пари, нафтоплодуктів. Латунь-матеріал, який не кородує у дотику до води, і тому знаходить свою популярність у застосуванні в комунальному господарстві.

 

Конструкції засувок

Загальноприйнятими вважають чотири основних види засувок: з прогумованим клином, шиберна, паралельні та клинові. Кожна з цих засувок пристосована і найкраще справляється з певним завданням. Розглянемо, навіщо якийсь вид засувок застосовують.

Клинова засувка.

Найбільший асортимент засувок даного виду на сторінках нашого інтернет магазину ми пропонуємо до покупки. Конструкція забезпечує щільне прилягання замикаючого органу до сідлів (притискних частин, що відповідають), що передбачає максимальну герметичність, тому дане обладнання застосовується на самих відповідальних ділянках трубопроводу. Існує кілька видів клинових засувок, який відрізняється за внутрішньою будовою замикаючого пристрою: пружні, дводискові, жорсткі. Ціна клинових засувок, як правило, дещо дорожча, ніж паралельних, що пояснюється складністю внутрішньої будови та якістю використовуваного матеріалу.

 

Шиберні засувки.

Має ще одну назву ножові. Назва обумовлена ​​виглядом замикаючого пристрою, схожі на великий ніж. За рахунок своєї конструкції ніж при закриванні може перерізати будь-яку неоднорідну масу. Тому застосування даного виду засувок популярного в системі каналізації, транспортування речовин з неоднорідними домішками та наявністю сипучих речовин та твердих домішок з різною наповнюваністю. Як правило, цей тип засувок не відрізняється стійкістю до підвищеного тиску і часто обмежений 10 барами. Застосовується з обмеженням температури до 110 градусів. Номінальний діаметр від 100 мм до 400 мм в наявності та більшого розміру на замовлення.

Засувки з гумовим клином.

Один з різновидів клинових засувок. З назви зрозуміло, що металевий клин, що опускається, покритий спеціальним гумою, який при опусканні забезпечує підвищену герметизацію. Обмеження в експлуатації до 16 атмосфер та 130°С. Застосовується виключно для транспортування холодної, гарячої води та інших нейтральних середовищ. Найпопулярніший вид у комунальному та сільському господарстві. Представлений вітчизняними та європейськими виробниками у широкому діапазоні розмірному від 50 до 500 мм.

 

Придбати у офіційного дилера

Ми представляємо кілька торгових марок трубопровідної запірної арматури. Ми є офіційними дилерами, даємо офіційну гарантію на цей вид товару. Досвідчені менеджери допоможуть правильно підібрати засувку, виходячи з необхідних технічних параметрів та умов експлуатації. Для вашої зручності на сайті інтернет-магазину Гідротерм створено фільтри, що знаходяться ліворуч від товару, де винесено характеристики обладнання, що пропонується. Пропонуємо користуватися цими фільтрами для правильного самостійного підбору обладнання.Також зверніть увагу, що ми намагаємося на сторінці товару, по можливості, розмістити всю доступну інформацію про товар, включаючи технічну документацію щодо підбору, монтажу та експлуатації обладнання.

Вгору