Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Клампові з'єднання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клампові з'єднання є швидкознімними затискними пристроями, що застосовуються на трубопроводах для з'єднання окремих елементів труб між собою. Цей тип стикування є оптимальним варіантом для технологічних процесів, де потрібна часта розпаковка та монтаж труб.

Характеристики 

Незважаючи на явні переваги швидкості монтажу, клампові з'єднання мають певні технічні обмеження. Вони здатні витримувати максимальний тиск до 10 бар, а температурний діапазон внутрішньотрубного субстрату, що переміщується, становить від –20 до +220 °C. Номінальний переріз таких сполук не перевищує 200 мм.

Клампові з'єднання не є стандартизованими, і виробники випускають їх у різних формах виконання. Однак деякі конструктивні елементи все ж таки загальні для всіх варіантів. Наприклад, вони включають обойми (хомути) з двох півколів, що стягуються болтами або штифтами, приварні патрубки з "тарілкою" на кінці для з'єднання та відповідні пази притискного хомута, а також ущільнювачі, що забезпечують герметичність стикування та виготовляються з різних матеріалів. 

Застосування

Клампові з'єднання найчастіше використовуються у трубних системах харчової, фармацевтичної, парфумерної та інших галузях, де особливі вимоги до чистоти та стерильності внутрішньотрубного простору. Саме в таких умовах здійснюються часті розбирання з'єднань для промивання труб. Сайт Гідротерм-Пром пропонує клампові з'єднання у зборі із приварними патрубками зі сталі, здатної витримувати вплив навіть їдких хімічних реагентів.

Купити клампові з'єднання 

Якщо вам потрібно придбати клампові з'єднання в Україні, компанія Гідротерм-Пром є дилером деталей трубних систем. У нас в асортименті представлені оригінальні клампові з'єднання та кільця ущільнювачів до них, що поставляються тільки від перевірених виробників. При замовленні деталей у нас на сайті ви можете бути впевнені у їхній надійності.

Вгору