Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Пневмоприводи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Використання пневмоприводів


Для інструментів, машин та обладнання, що використовуються у будівництві, виробництві, сільському господарстві, ремонтних роботах та інших галузях, потрібна купівля пневмоприводу. Цей пристрій активується стисненим повітрям і широко використовується в різних технологічних та трубопровідних системах. Купити пневмопривід для запірної арматури необхідно для забезпечення віддаленого управління.

Технічні характеристики:


Механізм дії може бути одностороннім, що працює на основі "повітря-пружина", або двостороннім з принципом "повітря-повітря".
Залежно від призначення він може бути встановлений на кульовий кран або обладнання типу "Баттерфляй".
Якісні пневмоприводи мають такі характеристики: їх можна встановити на клапан за допомогою верхньої монтажної пластини, вони можуть бути оснащені обмежувачем ходу для регулювання роботи, а також мають компактні розміри, що забезпечують зручність при експлуатації.
Перед покупкою пневмоприводу необхідно врахувати призначення, склад та особливості трубопровідної системи, в якій він використовуватиметься. Також важливо знати режим роботи системи, щоб визначити інтенсивність використання. При установці слід врахувати розташування пристрою, щоб полегшити його обслуговування та прискорити ремонт, якщо це буде потрібно. Також важливо зважити на наявність інших пневматичних приводів на запірній арматурі.

Пневмопривід купити


Якщо вам потрібний пневмопривід для трубопровідної арматури, ви можете звернутися до нашого інтернет-магазину. У нашому каталозі представлений великий вибір товарів, включаючи сертифіковані пневматичні приводи, які забезпечать надійне функціонування трубопровідної системи. Вони виготовлені з високоякісних та міцних матеріалів і підходять для роботи як зі стисненим повітрям, так і в агресивних водних чи олійних середовищах.

Пневмопривід. Ціна


Ціни на пневмоприводи вказані в каталозі і можуть бути навіть нижчими за середньоринкові, оскільки ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників. Величина моменту, що крутить, вибирається в залежності від технічних характеристик вашої системи і може варіюватися від 14 до 94 Нм. Якщо у вас виникнуть питання, наші менеджери компанії "Гідротерм Пром" готові надати потрібну консультацію. Ми маємо склад у Києві, але також готові відправити пневмоприводи до будь-якого міста України в обумовлені терміни.

Вгору