Компанія Гідротерм з 2003 року разом із Вами створює майбутнє нашої країни. Ми взаємодіємо, допомагаємо одне одному, удосконалюємось. За 17 років роботи ми пройшли шлях від маленької компанії до великого оптового постачальника запірної та трубопровідної арматури вітчизняного та імпортного виробництва.
 

Асортименти нашої продукції дозволяє отримати комплектацію Вашого об'єкта з одних рук. Як офіційний дилер торгових марок Zetkama (Польща), Ayvaz (Туреччина), ODE (Італія), Genebre (Іспанія), Ekoplastik (Чехія), маючи тривалу співпрацю з виробниками та офіційними представниками, ми маємо можливість надати Вам якісну продукцію за найкращими.
Ми спеціалізуємося на постачаннях трубопровідної, запірної та регулюючої арматури для комунального та сільського господарства, хімічної та переробної галузей. Серед наших покупців на постійній основі підприємства теплоенергетики та газового господарства, агропереробні заводи, підприємства харчової промисловості, машинобудівні та видобувні підприємства. З усіма ми знаходимо взаєморозуміння та співпрацюємо на взаємовигідних умовах.

 

На сторінках нашого інтернет магазину Ви знайдете такі групи товарів як: запірна та регулююча арматура, в якій зібрані такі товари як: засувки, вентилі, крани кульові, клапани, фільтри, сильфонні компенсатори, вібровставки, конденсатовідвідники, регулятори тиску та регулятори температури, електроприводи, вантузи, сепаратори пари, оглядові стекла.
Труби та фітинги для водопостачання, каналізації, опалення, фланці, теплоізоляція для труб та сантехнічної арматури.
Нержавіюча арматура для хімічної та харчової промисловості: крани, фільтри, зворотні клапани, засувки із нержавіючої сталі. Нержавіючі фітинги для зварювання та різьбові фітинги та фланці, труби нержавіючі.
Контрольно-вимірювальні прилади, такі як: водяні лічильники та теплові лічильники, манометри, термометри.
Пожежне обладнання: пожежні рукави, вогнегасники, гідранти, крани, шафи.
Метизи, кріплення, прокладки та ущільнювачі та інші сантехнічні супутні матеріали.

 

До Ваших послуг наш досвідчений персонал менеджерів, які проконсультують та підберуть необхідний асортимент товарів. Ми постійно вдосконалюємо свої знання, вивчаємо нові товари, тенденції, щоб бути корисними для Вас.

Оптимізовані процеси в нашій організації дозволяють тримати конкурентноспособні ціни не вище за наших конкурентів. Ми завжди знаходимо компроміс і домовляємось на взаємовигідних умовах.

Відділ логістики в найкоротший термін формує до відвантаження весь список замовленої Вами продукції.