Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Молочні муфти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Молочна муфта DIN AISI 304/AISI 316 є одним з найпоширеніших типів сполук, що використовуються у виробництві харчових продуктів. Вона широко застосовується для зв'язування насосного обладнання, деталей трубопроводів, з'єднання харчових шлангів (рукавів харчових) та основного обладнання.
Молочні муфти нержавіюча є важливим елементом у виробництві та транспортуванні молочних продуктів. Вони призначені для з'єднання різних елементів молочних трубопроводів та забезпечують герметичність з'єднань.
Муфта молочна в зборі з нержавіючої сталі - це з'єднання, що дозволяє з'єднувати дві ділянки трубопровідної системи одного діаметра. Ця деталь необхідна для з'єднання різних елементів у харчовій промисловості, таких як обладнання, ємності, харчові танки та транспортні засоби. Штуцери для цих муфт часто використовуються в різних комплектуючих елементів, що дозволяє легко і швидко з'єднувати і від'єднувати їх. Наприклад, штуцер шланговий конічний може бути вставлений у шланг і потім підключений до різних молоковозів. Це спрощує процес стикування елементів та економить час.


З чого складається молочна муфта (молочне з'єднання)


З чого складається молочна муфтаНезалежно від стандарту різьбового з'єднання, будь то стандарт SMS (дюймова) або стандарт DIN 11851 (метрична система), воно складається з чотирьох частин: різьбового штуцера, конічного штуцера, накидної гайки та кільця ущільнювача. Наша компанія пропонує постачання різьбових з'єднань (муфтових з'єднань) для харчової промисловості, виготовлених із сталей AISI 304 та AISI 316L у різних виконаннях: під зварювання, під розвальцювання та товстостінні різьбові з'єднання. Всі сполуки мають відповідні гігієнічні сертифікати та придатні для застосування у харчовій промисловості.

 

 

 

Як правильно вибрати (молочну муфту)

 

Вибір нержавіючого різьбового з'єднання може бути необхідний у двох випадках: для вибору муфти в зборі і для вибору відповідної частини. При виборі муфти в зборі потрібно враховувати, що зварний фітинг приварюється один до одного. Тому необхідно вибрати муфту з тим самим діаметром, що й труба, до якої вона приєднуватиметься. Наприклад, якщо діаметр труби Ду 40 становить 40 мм, то муфта повинна мати діаметр 40 мм зі стінкою 1,5 мм.

Якщо у вас вже є штуцер і вам потрібна тільки частина у відповідь, то вибір стає більш складним. Необхідно виміряти два параметри: зовнішній діаметр приварної частини штуцера та зовнішній розмір вільної частини (різьблення для різьбового штуцера або конус для конічного штуцера). Потім потрібно звернутися до консультанта або використовувати таблицю з розмірами, яка доступна на сторінці товару в розділі «Справочні матеріали», щоб зіставити розміри та вибрати відповідну частину.

Купити молочну муфту


У даному інтернет-магазині Гідротерм Пром Ви можете обрати та придбати муфту молочну з нержавіючої сталі за стандартом DIN 11851 AISI 304. Всі ціни вказані з урахуванням податку на додану вартість. Якщо ви є юридичною особою, ви можете надіслати свої статутні документи разом із заявкою, і наш менеджер виставить вам рахунок-фактуру. Відправка продукції здійснюється Новою Поштою в день замовлення, якщо повністю оформлена до 11.00 або наступного дня. Якщо у вас виникнуть питання, наші консультанти завжди готові допомогти та зробити процес покупки максимально зручним та комфортним для Вас.

Вгору