Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Ємності вертикальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пластикові вертикальні ємності для води дуже потрібна річ там, де може припинитися постачання води. Незамінна річ на дачах, котеджах, офісах, а також у кожному житловому приміщенні, яке використовується для проживання людей. Дані ємності можна використовуватиме зберігання води для пиття та господарських потреб під час особливого становища.

       У нашому інтернет-магазині пропонується великий вибір вертикальних пластикових ємностей. Ці ємності представлені великою кількістю виробів об'ємом від 60 до 20 000 літрів.

     Такі баки можуть використовуватися не тільки для води, але і для зберігання палива, олії, кислоти, добрива, різного призначення хімікатів, питної та технічної води, а також сипких матеріалів. Також можна використовувати ємності для зберігання харчових продуктів, при цьому зберігаються їх смакові та поживні властивості. Є баки найдешевші для технічної води. Місткості мають різну форму, яка враховує габарити приміщення. Є вищі — тонкі (вузькі), і менш високі, товсті. За кольором баки білі, блакитні, зелені, чорні.

      Ємності зазвичай морозостійкі, а також мають стійкість до ультрафіолетових променів. Тому вони можуть бути змонтовані на вулиці.

     Кожен виріб комплектується кришкою діаметром від 320 мм до 500 мм, а також штуцерами для спуску води або іншої рідини. Допускається обладнання цих ємностей різними клапанами, отворами, допускається підключати насоси та інше обладнання.

 

    Опис ємностей.

Бувають ємності, виготовлені з 1, 2 чи 3 шарів.

   Зазвичай перший шар, розташований зовні, виготовляється з поліетилену харчового синього кольору і стійкий до ультрафіолетових променів.

   Другий шар – внутрішній, білий або блакитний, виготовлений із поліетилену, що використовується для продуктів та питної води.

До складу поліетилену додані ультрафіолетові стабілізатори, що запобігають цвітінню води. Є ємності дешевші, з тонкими стінками, найлегші. Є ємності найміцніші, з товстими стінками.

       Ціліснолиті ємності виготовлені методом ротаційного формування, з використанням сучасного європейського обладнання. Контроль якості провадиться на всіх етапах виробництва. Є ємності, виготовлені із первинної сировини, є баки, виготовлені із сировини з добавкою вторинної сировини із переробленого поліетилену. Ці вироби дешевші. Вся продукція сертифікована в Україні.

      Наш інтернет магазин дає гарантію на продані товари.

 

     Особливість вертикальних ємностей:

    • Місткість має малу вагу, при цьому полегшується транспортування та експлуатація виробу.

    • Може експлуатуватися в приміщеннях та сонячному світлі, при температурі від -20 до +60 оС.

    • Пропонується повний асортимент обсягів та форм ємностей, що дозволяє забезпечити всі потреби покупців.

    • Має доступну вартість. Ціна поліетиленових ємностей нижче ціни металевих.

    • Ємності виготовлені з поліетилену, який є стійким до рідин, що знаходяться в них.

    • Час експлуатації близько 50 років.

    • Якщо ємність одношарова, у ній видно рівні рідини.

    • Влаштовані великі кришки для зручності миття внутрішніх поверхонь ємностей.

    • Передбачені штуцери та можливості встановлення поплавців та іншого обладнання.

 

     Рекомендації використання:

    • Перед покупкою бака необхідно враховувати габарит приміщення та дверного отвору.

    • Поверхні, куди ставлять ємності, мають бути твердими та рівними.

    • Поліетиленові ємності не можуть працювати під тиском. Кришки не можуть закриватися герметично.

    • Ємності, виготовлені з одного шару, бажано використовувати у приміщенні.

    • Двошарові ємності можна встановлювати як на вулиці, так і в приміщенні. Матеріал ємностей темного кольору і гладкі внутрішні поверхні перешкоджають цвітінню води при підвищеній температурі.

    • Забороняється в поліетиленових ємностях зберігання вибухонебезпечної та легкозаймистої рідини.

    • Під час настання мінусової температури воду необхідно зливати з ємності.

        Забезпечуємо зручні умови доставки. Будь то доставка до об'єкта або адресна в будь-яке місто України. Товар буде перевірений, правильно упакований, вчасно доставлений до транспортної компанії, і наступного дня він у Вас цілий і безпековий.

      Ми – перевірена компанія, з 2003 року платники ПДВ. Наші товари офіційно імпортовані в Україну, тож будете впевнені у правильності, своєчасності реєстрації ПДВ та інших бухгалтерських документів.

      Для зручності покупців ми постаралися відобразити всі суттєві технічні характеристики товарів, що представили їх у фільтрах, які розташовані зліва в каталогах товарів і на картках товарів. Ви можете користуватися ними для швидкого сортування потрібної номенклатури.

      Силами свого відділу логістики доставляємо товар Києвом та прилеглими містами та селищами. За допомогою спеціалізованих фірм відправляємо товари до Тернополя, в Чернігів, Черкаси, Харків, Полтава, Кропивницький, Івано-Франківськ, Житомир, Вінниця, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Дніпро, Миколаїв, Суми.

Вгору