Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Лічильники води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Встановлення лічильників води - чудова можливість заощадити. Лічильник води знижує суму витрат на комунальні послуги у 2 рази та дозволяє контролювати цей витратний елемент.

Застосування лічильника води
Купівля лічильника води – вигідне рішення як для власників квартир та приватних будинків, так і для керівників підприємств (особливо якщо це виробничого типу). Це найпростіша схема системи обліку та контролю споживання води. На нашому сайті пропонуються різноманітні пристрої. Залежно від сфери застосування вони поділяються на такі типи:

Побутові (призначені для встановлення в квартирі, котеджі, приватному будинку, приміщеннях з частковим водопостачанням, ми можемо купити їх недорого, вибравши найбільш вдалий варіант з каталогу);
Промисловий (потік води на підприємстві ллється без перерви, для врахування цього факту лічильник води також повинен працювати безперервно, а тому він повинен бути розрахований на високі навантаження та мати більш серйозні характеристики).


Види лічильників води


Базова класифікація за принципом лічильників поділяє їх у такі типи:

Тахометричний, також відомий як механічний - схема його роботи заснована на підрахунку оборотів робочого колеса (турбіни), що обертається від потоку води, що проходить через нього. Такий пристрій є найпоширенішим варіантом лічильників води, які встановлюються у квартирах. Він не призначений для великих обсягів, але досить функціональний та недорогий для домашнього використання;


Електромагнітний - встановлюється у сантехніці російського громадянина негаразд часто, як механічний витратомір. Основним недоліком є ​​висока чутливість до забруднення, засмічення труб часто призводить до прискореного зношування пристрою. Ціна дорожча, ніж у енергонезалежних витратомірів, але виправдана точнішими показаннями лічильників;
Ультразвук – це універсальний інструмент для обліку кількості ресурсів, що витрачаються на різні види зварювання, включаючи воду, пару, газ. Вимірювання викликане впливом ультразвукових хвиль на потік води. Такий пристрій довговічний, економічний з точки зору енергоспоживання, дуже чутливий і, відповідно, дорогий.
Найпопулярніший тип лічильника холодної води (гарячої води) – механічний. Ця група має кілька підвидів залежно від таких характеристик:

1. Внутрішній пристрій:
Крильчаті (основні недоліки полягають у тому, що при додаткових оборотах, які пропелер здійснює за інерцією, це дещо знижує точність підрахунку, серед переваг низької вартості, це відмінний варіант для будинку чи квартири);
Турбінний (у цьому випадку лопаті гребного гвинта замінюються на турбіну, розташовану паралельно, а не вздовж потоку, що частіше встановлюється на промислових підприємствах, через конструкцію та розташування вони не сильно розганяються під надлишковим тиском.
2. За знаходженням зчитувального пристрою розрізняють:
Сухохідний (така модель фіксує обертання через магнітну муфту робочого колеса, сам лічильник не повинен перебувати у воді, він герметично захищений від вологи);

Мокрохідний. Витрачена кількість підраховується за обертанням робочого колеса, поміщеного безпосередньо у воду, що значно скорочує термін служби, щоб мінімізувати ризики прискореного зносу, фільтруючі елементи зазвичай встановлюються в передній частині пристрою).
3. Особливості конструкції:
Одноструминний (низька вартість такого лічильника води приваблює простих людей, ними оснащена більшість квартир, принцип роботи простий, струмінь ллється на край лопаті робочого колеса, змушуючи його обертатися під тиском);
Багатоструменевий (ви можете придбати такий складніший пристрій у магазині та на нашому сайті, потік поділяється на кілька струменів перед подачею води на крильчатку, що дозволяє врівноважити її, знизити тиск і отримати більш точний результат).
4. Спосіб кріплення (монтаж):
Фланцевий (фланці встановлені в системі з плоскими дисками з отворами для кріпильних елементів з обох боків);
Муфтовий (лічильник води прикручується до труб за допомогою фітингів, підключається через різьбові з'єднання, при покупці такого виробу спочатку потрібно подивитися на розмір різьблення та крок у сантехнікі або придбати прилад у комплекті з арматурою).
Особливості вибору лічильника холодної та гарячої води
Температура води є важливою. Від цього залежить низка параметрів, на які слід звертати увагу при виборі пристрою. Лічильник води, призначений для холодного водопостачання, підходить для діапазону від 5°C до 40°C, для гарячої води від 40 до 150°C.

Матеріал корпусу також важливий. Для виготовлення пристроїв, призначених для встановлення в холодну воду, найчастіше використовується композитний матеріал, чавун або латунь. За кольором корпусу можна судити про застосування: синій (для холодної води), червоний (для лічильника гарячої води).

Найпоширеніший варіант квартирного витратоміра в Україні: тахометричний, лопатевий, з мокрим приводом, одноструменевий, з муфтою. Він ідеальний у всіх відносинах, перевірений без будь-яких скарг і коштує недорого.

Що стосується якості та довговічності, то добре зарекомендували себе лічильники наступних марок виробників: Gross, Sensus, Powogaz. Продукти від цих надійних постачальників представлені у нашому каталозі.

 

Часті питання про лічильники води

1. Як вибрати лічильник холодної води?

Це слід враховувати при виборі лічильника:

Робоча температура

Допустимий тиск

Матеріал корпусу

Розміри з'єднання

Монтажна позиція

2. Які можливі варіанти встановлення лічильників води?

- Вертикальний;

- Горизонтальний;

- Похилий.

Після покупки та встановлення лічильника не забудьте подивитися, яка дата перевірки і через скільки часу треба повірити лічильник знову. Ці відомості вказані в паспорті виробу.

Телефонуйте нашим консультантам і ми допоможемо підібрати Вам із вигодою лічильник води для Ваших умов. Ціна на лічильники води вказані на нашому сайті в грн з ПДВ. Надсилання в день оплати. Доставка у Львів, Тернопіль, Суми, Полтава, Херсон, Хмельницький, Кропивницький, Вінниця, Кривий Ріг, Дніпро, Чернівці та інші обласні міста України - 1 день. Доставка по Києву (Бориспіль, Васильків, Фастів, Бровари, Біла Церква) наступного дня після оплати. Купити лічильник води вигідно – це у нас.

Вгору