Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Клапан - це обладнання арматури трубопроводу, яке в певний момент або постійно регулює просування речовин із змінними характеристиками в системі. Зазвичай, він має механізм відкриття, закриття або регулювання проходження пари, газу або рідини, коли виникають певні параметри (тиск, температура). На сторінках інтернет - магазину представлені запорні клапани, контрольні клапани, зворотні, безпеки та зменшення.

Зворотній клапан

До зворотних клапанів у загальноприйнятому розумінні відносять вид захисної трубопровідної арматури, яка покликана не допустити потік рідини або іншого транспортованого середовища у зворотному напрямку. Цим досягається правильний алгоритм роботи різного сантехнічного та трубопровідного обладнання, захист від позаштатних ситуацій та безпека роботи та експлуатації.

Залежно від типу приєднання зворотні клапани поділяються на муфтові (різьбові), міжфланцеві та фланцеві. Різьбові обмежуються розміром 4" (Ду100). Фланцеві та міжфланцеві від Ду 15 до Ду 400 мм. Корпус клапана може бути виготовлений з різних матеріалів для різних умов експлуатації.

Латунні. Зворотні латунні муфтові клапани можуть бути 2 видів. Перший являє собою циліндр з підпружиненим сідлом, який силою тиску відкривається, пропускаючи середовище, що транспортується, в напрямку руху потоку, і закривається у разі, якщо тиск стане менше, ніж сила пружини давить на шток. Другий вигляд - це клапан, де запірний пристрій є круглим диском, який підвішений за верхню частину і відкривається всередині конструкції при русі середовища в потрібному напрямку, і закривається під своєю вагою у разі зворотного протитечії. Дане обладнання використовується при номінальних діаметрах до 100 мм та тиску до 25 МПа

Чавунні. Широкий розмірний ряд до Ду 400 мм, з максимальною температурою середовища до 300 градусів і тиском до 16 бар. Зворотні клапани з чавуну використовуються для неагресивного нейтрального і слабокислого середовища. За типом приєднання є фланцеві, міжфланцеві та муфтові.

Сталеві зворотні міжфланцеві клапани у вигляді дискових поворотних у народі званих "хлопушка". Представлені кілька торгових марок на вибір та використовуються з різними вбудованими ущільненнями для води, повітря та нафтопродуктів. Температура використання до 100 градусів та тиском до 16 атмосфер.

Зворотні клапани з нержавіючої сталі на сторінках нашого інтернет-магазину представлені міжфланцеві та муфтові. Вибір можливий у діапазонах температур до 300 градусів та номінальним тиском до 63 бар. Різний матеріал ущільнювача дозволяє використовувати нержавіючий зворотний клапан у різних середовищах, що транспортуються.

Розрізняють наскільки типів клапанів за способом спрацьовування:

двостулковий, пружинний тарілчастий, підйомний поворотний, дисковий з кулею, хлопушка. Кожен із цих видів має свої переваги та обмеження щодо застосування.

Ми постаралися за допомогою фільтрів на сторінках нашого сайту зробити для Вас зручним процес підбору трубопровідного обладнання, знаючи параметри експлуатації.

 

Запобіжний клапан

Захисна деталь трубопровідної арматури покликана спрацювати в момент перевищення допустимого тиску трубопроводу для зниження тиску. Використовується при транспортуванні пари та води та служить для захисту обладнання від виходу з ладу внаслідок виявлення умов експлуатації у вигляді перевищення тиску.

Конструктивно розрізняють наскільки видів, таких як: пружинні, магнітно-пружинні, важільно-вантажні запобіжні клапани.

За принципом дії поділяють на пропорційні, комбіновані, прямої і прямої дії.

 

Балансувальний клапан

Обладнання комунального господарства для системи опалення, яке призначене регулювати проходження теплоносія, залежно від параметрів перепаду тиску, що настроюються. Служить для рівномірного розподілу теплоносія з різних стояків.

Виконання муфтове та фланцеве. Працює з номінальним тиском до 25 бар та температурою до 120 градусів

Підбір обладнання здійснюється проектною організацією, з технічних характеристик системи. Ми можемо надати повну технічну інформацію для ухвалення такого рішення.

Запірно-регулюючий клапан

З назви можна дійти висновку, що це устаткування регулює і запобігає проходження середовища через механізм підтримки заданих експлуатаційних характеристик системи. Ми представляємо електричні та пневматичні клапани кількох європейських торгових марок, які позитивно зарекомендували себе. Дане обладнання здатне працювати з такими середовищами як: вода, повітря, інертні гази, нафтопродукти, бензин, кислоти, луги, олія, кисень, агресивне середовище, газ, пара. З тиском від 1 до 150 бар та температурою від 100°С до +600°С.

Поплавковий клапан

Механізм, встановлений на трубопроводі, який регулює наповнюваність, перекриваючи потік рідини в резервуарах та інших відкритих судинах. Перекриваючий механізм через важелі або імпульсно-електричні кабелі пов'язаний з поплавцем, який плаває по поверхні рідини і керує перекриванням потоку, уникаючи переповнення судини. Дане обладнання застосовується в побуті та промисловості та має широкий номенклатурний ряд до Ду 600 мм. На складах у Києві ми тримаємо чавунні та з нержавіючої сталі поплавкові клапани фланцевого та муфтового приєднання.

Повітровідвідник

Повітровідвідний клапан, вантуз, відвідник повітря - однойменні назви трубопровідного обладнання покликаного в ручному або автоматичному режимі проводити видалення повітря з системи всередині трубопроводу або обладнання. Монтується у верхніх місцях трубопровідної системи, де природним шляхом формується скупчення повітря. Представляємо обладнання з муфтовим (різьбовим) та фланцевим приєднанням, яке використовується для водопостачання, опалення та водовідведення.

Вгору