Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Переходи нержавіючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Перехід нержавіючий


- це елемент трубопроводу, який використовується для з'єднання двох труб різних діаметрів або зміни напрямку потоку рідини або газу в системі. Він виготовляється з нержавіючої сталі, яка має високу корозійну стійкість і стійкість до високих температур.

Переходи нержавіючі широко застосовуються в різних галузях промисловості, включаючи харчову, хімічну та нафтогазову, а також у системах опалення та водопостачання. В інтернет-магазинах переходи нержавіючі можуть бути представлені в різних розмірах та конфігураціях, щоб відповідати конкретним потребам та вимогам замовника.

Для правильного підбору приварного переходу треба знати зовнішній діаметр трубопроводу, який треба з'єднати і товщину труби. Скористайтеся фільтрами, що знаходяться зліва на сторінці інтернет магазину Гідротерм Пром.

Види редукційних переходів нержавіючих


Нержавіючі переходи можуть бути концентричними або ексцентричними.

Перехід нержавеючій концентричнийКонцентричні переходи використовуються на ділянках комунікацій, що розташовані у вертикальній площині, і приєднуються до трубопроводу зварним способом. Форма концентричного переходу нагадує усічений конус, при цьому вхідний та вихідний отвори розташовані на одній лінії.

 

 

 

 

Перехід нержавеючий  ексцентричнийЕксцентричні переходи, у свою чергу, використовуються на ділянках трубопроводів, які розташовані горизонтально і витримують значні навантаження при постійній експлуатації. Вони необхідні зміни тиску в трубопроводі, і вісь вхідного і вихідного отвори в переходах даного типу не збігається. В обох випадках переходи виготовляються із нержавіючих матеріалів.

 

 

 

Купити перехід нержавіючий в Україні


Компанія Гідротерм з 2000 року на ринку України надає послуги з проектування, продажу, монтажу та експлуатації трубопровідного та сантехнічного обладнання. Нами накопичений великий досвід, постійно маємо зворотний зв'язок від монтажних організацій та підрозділів, що експлуатують, про використання тієї чи іншої запірної та регулюючої арматури. Ми офіційно представляємо кілька торгових марок європейських виробників і купуючи цю продукцію у нас, Ви можете бути впевнені в розширеній гарантії виробника, яка поширюється на території України. Відправляємо зі складів у Києві товар у день оплати. Доставка по Україні 1-2 дні. Телефонуйте, оформляйте замовлення на сайті. З нами працювати вигідно та безпечно. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.

Вгору