Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Крани кульові фланцеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фланцевий кульовий кран - це один із типів затворів, що застосовуються у трубопровідних системах. Затвор складається з кулі, в якій виконано спеціальний отвір для проходження робочого середовища горизонтальною

осі.

Конструкція кульового фланцевого крана


Перед вибором конкретної моделі фланцевого шарового крана слід - ознайомитися з його конструктивними особливостями. Класична схема даного пристрою є наступним пристроєм:

устройство шарового фланцевого крана

У верхній частині корпусу крана розташований важіль, який використовується для активації внутрішнього механізму і одночасно служить покажчиком положення "Відкрито" або "Закрито".
Далі слідує шток, який передає кінетичну енергію від ручки до кулястого затвора, що відповідає за перекриття потоку робочого середовища.
Як ущільнювальні матеріали для внутрішніх механізмів використовуються фторопластові прокладки та набивання. Для ущільнення штока можуть використовуватись матеріали, такі як NBR, FKM та EPDM.
При обертанні крана навколо вертикальної осі відкривається прохідний переріз. Для повного відкриття потоку робочого середовища вісь потоку повинна збігатися з горизонтальною віссю отвору у положенні відкриття. У положенні закриття осі перебувають перпендикулярно один одному.

Матеріал корпусу кульового крана


При виборі кульового фланцевого крана одним із важливих критеріїв є матеріал, з якого він виготовлений. Технічні характеристики виробу багато в чому залежить від матеріалу його основи. Крани фланцеві зазвичай виготовляються із різних металів.

Крани з чавуну розміром більше 100 мм відрізняються великою вагою, що може ускладнити монтажні роботи. Вони схильні до корозії, яка може посилюватися при дії агресивних речовин. Крім того, вони погано витримують механічні пошкодження та різкі перепади температур. Такі крани часто використовують із нейтральними субстратами, температура яких не перевищує 150 °C, а тиск не більше 16 бар.

Крани із сталі можуть бути вуглецевими, легованими або нержавіючими. Вуглецева сталь зазвичай застосовується в системах з неагресивними речовинами, такими як вода, пара, природний газ та нафтопродукти. Температура внутрішньотрубних субстратів може сягати 350 градусів, а тиск 40 бар. Легована сталь забезпечує безперебійну роботу замикаючого механізму при екстремально низьких температурах. Нержавіюча сталь - найдорожча ціна - використовується в харчовій, хімічній промисловості, де висуваються підвищені вимоги до гігієни та корозійної стійкості від агресивного середовища.

Управління крана кульового фланцевого


Для управління положенням замикаючого пристрою, крім поворотних ручок, можуть використовуватися й інші типи приводів. Сайт компанії gidroterm-prom.com.ua пропонує фланцеві кульові крани з різними механізмами регулювання, включаючи:

Редуктор, який встановлюється на шток і рухається за допомогою ручного обертання маховика. Зазвичай редуктори застосовуються на фланцевих кульових кранах із номінальним перерізом понад 125 мм. Робота редуктора заснована на передачі крутного моменту від шестерні більшого розміру до меншої.
Електропривод – це засіб автоматизації процесу передачі субстрату всередині труби. Фланцевий кран керується дистанційно або повністю автоматично, коли процеси контролюються комп'ютером.
Пневмопривід - це система, при якій кран кульовий фланцевий переводиться в режим «Відкрито» або «Закрито» за рахунок дії на передавальний механізм стисненого повітря. Ця система найчастіше застосовується, коли субстрат, що переміщується всередині труби, має високі значення температури і тиску.

Застосування кульових кранів


Крани кульові фланцеві є універсальними рішеннями для перекриття наступних робочих середовищ:

- Вода
- Повітря
- Газ
- Пар
- Нафтопродукти
- Абразивні та в'язкі речовини.
Ці крани можуть працювати з робочим середовищем, температура якого не перевищує +200°C. Важливо враховувати, що при підвищеній температурі тиск у системі буде нижчим.

Сучасні крани кульові фланцеві відрізняються простим монтажем та можливістю фіксації в будь-якому положенні, незалежно від напрямку потоку робочого середовища. Завдяки своїй простій конструкції та доступній ціні, вони є популярним рішенням для систем опалення та водопостачання.

Однак, важливо зауважити, що ці крани можуть бути використані лише у двох положеннях – відкритому та закритому. Використання крана в проміжному положенні може призвести до абразивного зношування, що може призвести до порушення герметичності перекриття потоку робочого середовища.

Кульовий кран фланцевий купити


Найпопулярніші типорозміри кульових фланцевих кранів: Ду 50, Ду 80, Ду 100. На сторінках інтернет магазину Гідротерм Пром для правильного вибору необхідного Вам виробу пропонуємо скористатися фільтрами, які відбирають за параметрами потрібний Вам товар. Крім вибору діаметра, тиску та температури застосування кульового крана, зверніть увагу на тип проходу (повнопрохідний або стандартнопрохідний). На складах Гідротерм Пром ми підтримуємо асортимент кранів кульових фланцевих Айваз, Бриз, Женебре, Зеткама.

Доставка по Україні 1 день. Відправлення на день оплати. Доставка по Києву. Ціна з ПДВ. На комплексні заявки – спеціальні ціни. Не гайте часу, треба кран, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, купуйте швидко, вигідно і безпечно.

Вгору