Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Різьби нержавіючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різьба нержавіюча – фітинг різьбовий, що нагадують про себе відрізок труби із зовнішнім різьбленням з одного боку. Ця деталь затребувана в тих випадках, коли необхідно додати до діючого трубопроводу додаткові частини (шланги для газу або води). Саме різьблення дозволяє з'єднати з'єднання за кілька хвилин.

Характеристики різьблення нж aisi

Саме тому воно встановлюється на трубопроводах з ідентичного матеріалу. Нержавіюча сталь є досить легкоплавким матеріалів, що робить процес приварювання до системи більш легким і швидким. При цьому шов залишається рівним, а герметичним з'єднання. Нержавіюча сталь дозволяє застосовувати різьблення нж aisi 304 в агресивних системах. Температурні межі у своїй можуть коливатися не більше 70°С – 600°С.
Різьблення використовується для створення роз'ємних різьбових з'єднань на трубопроводах холодного та гарячого водопостачання, в системах опалення, на технологічних трубопроводах, які транспортують газ. Різьблення з нержавіючої сталі виготовляється, виходячи з вимог ГОСТу. Номенклатурний ряд досить великий. Діаметри умовного проходу деталей, що випускаються, варіюються від 1/8 до 4 дюймів. Це дозволяє підібрати потрібний елемент, виходячи із затребуваного діаметра труби, що приєднується.

Підбір

Коли ви вибираєте різьблення з нержавіючої сталі в інтернет-магазині, рекомендується використовувати фільтри, щоб точно відповідати вашим вимогам та умовам застосування. Ось що слід враховувати при виборі різання за допомогою фільтрів:

  1. Номінальний діаметр: дозволяє вибирати оптимальний розмір різьблення відповідно до вимог конкретного проекту чи застосування.
  2. Робоче середовище: Зверніть увагу на характеристики робочого середовища, з якими контактуватиме різьблення. Враховуйте тип рідини або газу, його агресивність та хімічні властивості. Нержавіюча сталь зазвичай добре справляється з різними середовищами, але вибір певного типу фітингу може бути важливим у особливих умовах.
  3. Розміри та тип з'єднань: Зверніть увагу на розміри різьблення та переконайтеся, що вони відповідають вашим вимогам та сумісні з трубопроводом.

Використовуйте фільтри в інтернет-магазині Гідротерм Пром, щоб спростити процес вибору та точно підібрати фітинг, що відповідає вашим вимогам. Це дозволить отримати оптимальне обладнання для вашого проекту чи програми.

Різьба з нержавіючої сталі купити

Гідротерм-пром - це ваш надійний партнер для вдосконалення ваших трубопровідних систем. Вибір різьблення із нержавіючої сталі від Гідротерм-Пром – це крок до забезпечення надійності, стійкості та ефективності вашого проекту. Не втрачайте нагоди підвищити якість вашої системи – відвідайте інтернет-магазин Гідротерм-Пром вже сьогодні!

Вгору