Кількість
|
Вартість
|
||
|
Крани кульові є найпопулярнішим, і найчастіше використовуваним запірним пристроєм серед покупців як побутового сегмента так і в промисловості. Цей пристрій застосовується в першу чергу у водопостачанні та газопостачанні. Велику популярність кульовий кран має у харчовій, переробній промисловості. Центральний елемент кульового крана, який виконує роль замикаючого пристрою, є відполірована до блиску куля з наскрізним отвором. Куля виготовлена з нержавіючих матеріалів, які не кородують при контакті з рідиною, що застосовується. Куля рухається всередині крана, обмежена прокладками, які забезпечують герметичність і прилягання до корпусу. Куля обертається за допомогою ручки - важеля, який через шток з'єднаний з кулею. Кран зазвичай, призначений для відкриття або закриття потоку рідини і не пристосовуэться для регулювання їх потоку.
Вибрати шаровий кран
Компанія Гідротерм є представником кількох торгових марок, що дозволяють підібрати якісний кран, який підходить саме для ваших умов експлуатації. Для правильного підбору виробу необхідно враховувати робоче середовище, в якому експлуатується кульовий кран, температурні параметри та тиск. Менеджери нашої компанії мають інженерну освіту і допоможуть вам правильно підібрати запірні регулюючі пристрої для ваших умов, не переплачуючи.
Корпус кульового крана виготовляють із таких матеріалів.
Латунний корпус. Не корродуючий матеріал, який зазвичай використовується в домашніх умовах для опалення та водопостачання для неагресивних середовищ. Діаметри кульових кранів, що використовуються у латунному корпусі до 100 мм. Латунний корпус кульового крана здатний витримати температуру до 200° та тиск до 16 атмосфер. Це один із найпопулярніших і доступних видів запірних пристроїв.
Сталевий корпус. Найбільша різноманітність та широкий діапазон розмірів кульових кранів з даного матеріалу, які обмежуються діаметром 600 мм. Моноблочний або зварний корпус застосовується в різних технологічних схемах і призначений задовольнити будь-які вимоги проектантів. Кран, виготовлений зі сталевим корпусом, в силу своїх особливостей призначений для роботи тільки в нейтральному середовищі, при тиску до 40 бар і при температурі до 200 °.
Нержавіючий корпус. Даний матеріал застосовується в агресивних середовищах і там, де пред'являються великі вимоги чистоті продукту, що транспортується. Велику популярність цей вид набув у харчовій промисловості, і з успіхом застосовується до 300 мм діаметра та номінальним тиском до 63 бар та максимальною температурою до 210°С. Корпус може бути моноблочним литим або складовим. Спосіб приєднання до трубопроводу муфтовий приварний або фланцевий.
Корпус із чавуну. Буває литий або двоскладовий. Широкий асортимент кульових кранів, як правило, використовується в гарячому та холодному водопостачанні, де температура не перевищує 120°, та номінальний тиск до 16 бар. Вигідно з гарантією купити чавунний кульовий кран у Києві можна у нашому інтернет-магазині.
Тип з'єднання крана
Перше уточнююче питання, яке задасть вам менеджер з підбору обладнання, це буде спосіб монтажу кульового крана з трубопроводом. Існують такі види з'єднань: різьбове, фланцеве, зварене. Застосування кожного з цих видів обумовлено інженерним рішенням та технічною можливістю до застосування. Розберемо докладніше кожен із цих видів підключення, їх недоліки та переваги.
Зварне з'єднання. У разі правильного якісного монтажу забезпечує максимальну герметизацію стику. Незручності може становити демонтаж нерозбірного кульового крана (ціліснозварного) у разі виходу його з ладу. У харчовій промисловості часто використовують трискладові кульові зварні приварні крани, які можна обслужити за допомогою розбирання частин крана.
Фланцеве з'єднання. Застосовується у промисловості. Монтаж та щільне притискання кульового крана до фланця забезпечується за рахунок стягування болтів та застосування спеціальної прокладки між фланцями. Зручність заміни фланцевої запірної та регулюючої арматури забезпечується швидким відкручуванням та закручуванням болтів та гайок. До недоліків можна віднести ослаблення кріплення гайок та болтів на фланцевих з'єднаннях, внаслідок чого може статися розгерметизація. Типорозмір шарових фланцевих кранів обмежений Ду 800 мм.
Різьбове з'єднання. Застосовується, як правило, у побутовому сегменті водопостачання, газопостачання, опалення з невеликими температурами та тиском. Позитивним моментом даного виду з'єднання є можливість самостійної установки сантехнічним інструментом, можливість, у разі поломки, розібрати і замінити виріб.
Купити кульовий кран в Україні
Купити кульовий кран. На нашому сайті у великому асортименті представлені кульові крани європейських та вітчизняних виробників. Наша компанія офіційно надає дані торгових марок в Україні. Купуючи даний товар у нашому інтернет-магазині Гідротерм, ви будете впевнені в якості та оригінальності виробів. Для зручності підбору запірних пристроїв ми занесли всі можливі технічні параметри у фільтр, яким пропонуємо скористатися. Наші менеджери постійно підвищують свою кваліфікацію і готові проконсультувати вас у підборі даного обладнання.
Уточнюючі питання під час вибору крана.
Який тип приєднання крана потрібний?
Ми продаємо фланцеві, різьбові (муфтові) крани, під приварювання, або комбіновані. Наприклад, з одного боку фланцеве приєднання, з іншого - приварне. Останні, як правило, застосовуються рідко, тільки у виняткових випадках, коли технічної можливості застосувати стандартні типи підключення неможливо з технічних причин. Асортимент таких кранів на нашому складі обмежений.
Торгова марка шарового крана.
На ринку сантехнічної арматури безліч торгових марок європейських виробників та виробництва України. Щодо виробників України, ми підтримуємо асортимент марки Бриз у повному обсязі. На складах велика номенклатура сталевих кранів до діаметру 250-300 мм готова до відвантаження в день оплати.
Турецький виробник Ayvaz представлений широким асортиментом нержавіючих муфтових та фланцевих кранів до 200 мм діаметром.
Польський виробник Zetkama представлений повнопрохідними фланцевими чавунними кранами до 250 мм.
Торгова марка Genebre (Іспанія) представлена найширшим асортиментом кранів латунних, сталевих, чавунних та нержавіючих. За методом приєднання це фланцеві, міжфланцеві, муфтові та приварні.