Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Заглушки нержавіючі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нержавіюча різьбова заглушка

Нержавіюча різьбова заглушка AISI є елементом різьбових трубопровідних фітингів, призначений для перекриття потоку води або газу в трубопроводах після закриття кінцевих отворів. Цей тип різьбового фітингу ідеально підходить для використання у складних трубопровідних фільтрах, включаючи промислові завдяки своїй універсальності. Відмінною рисою різьбової заглушки є зручність монтажу, на відміну від приварних варіантів. Для встановлення цієї заглушки не потрібне додаткове обладнання.

Опис різьбових нержавіючих заглушок:

В інтернет-магазині Гідротерм-Пром представлені різні типи різьбових заглушок AISI 304

  •  Різьбова заглушка з внутрішнім різьбленням (ВН) AISI
  •  Різьбова заглушка із зовнішнім різьбленням (НР) AISI 304

Нержавіючі заглушки з внутрішнім або зовнішнім різьбленням легко і зручно вкручуються або накручуються на кінці трубопроводу або компонентів. Ці додаткові елементи необхідні при виконанні сантехнічних робіт та монтажі систем опалення, водопостачання та каналізації. Вироби належать до приєднувальної арматури – фітингів.

Наявність різьблення на заглушках дозволяє їх легко використовувати: монтаж і демонтаж можна виконувати самостійно навіть в домашніх умовах. Заглушки AISI 304 широко застосовуються на виробничих підприємствах. Незважаючи на таку універсальність, правильне встановлення деталей відіграє важливу роль, щоб уникнути проблем з експлуатацією трубопровідних систем у майбутньому.

Підбір

При виборі заглушки з нержавіючої сталі в інтернет-магазині рекомендується використовувати фільтри, щоб точно відповідати вашим вимогам та умовам застосування. Ось що слід враховувати при виборі заглушки за допомогою фільтрів:

  1. Номінальний діаметр: дозволяє вибирати оптимальний розмір заглушки відповідно до вимог конкретного проекту чи застосування.
  2. Робоче середовище: Зверніть увагу на характеристики робочого середовища, з якими контактуватиме заглушка. Враховуйте тип рідини або газу, його агресивність та хімічні властивості. Нержавіюча сталь зазвичай добре справляється з різними середовищами, але вибір певного типу фітингу може бути важливим у особливих умовах.
  3. Розміри та тип з'єднань: Зверніть увагу на розміри заглушки та переконайтеся, що вони відповідають вашим вимогам та сумісні з трубопроводом.

Використовуйте фільтри в інтернет-магазині Гідротерм Пром, щоб спростити процес вибору та точно підібрати фітинг, що відповідає вашим вимогам. Це дозволить отримати оптимальне обладнання для вашого проекту чи програми.

Купити заглушку з нержавіючої сталі

В інтернет-магазині "Гідротерм-Пром" представлений величезний вибір заглушок нержавіючих за доступними цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції та допомагаємо підібрати оптимальні рішення з огляду на специфіку їх подальшого застосування. Оформляйте замовлення онлайн – ми здійснюємо доставку як у Києві, так і до інших населених пунктів України.

Вгору