Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Конденсатовідвідники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конденсатовідвідники.

Водяна пара виступає одним із засобів транспортування теплової енергії у промисловому виробництві. Особливо це відноситься до хімічної та харчової галузей, де до технічних властивостей пари пред'являються особливі вимоги. Найменше відхилення від норм призводить до випуску бракованої продукції або до повної зупинки процесу.

Харчова та хімічна промисловість часто використовують пар у своїй технології. Транспортування пари - важлива складова, від якої залежить технологічний процес. У ньому бере участь специфічне обладнання, яке забезпечує якісні та кількісні показники пари.

Технічні властивості пари – дуже важливий показник. У ньому не повинно бути рідких включень, таких, як конденсат. Наявність конденсату в трубопроводі може призвести до позаштатних ситуацій, які можуть заблокувати весь технологічний процес.

Конденсатовідвідник - обладнання, яке має відвести конденсат з максимальною ефективністю. Відсутність конденсату в парі - важлива, оскільки його наявність у парі, що тягне за собою втрати частини теплоенергії, може призвести до гідроудару.

 

Види конденсатовідвідників:

Поплавковий конденсатовідвідник

Робота цього типу пристрою заснована на русі поплавкового механізму, який відводить конденсат із трубопроводу в конденсатовідвідну лінію. Принцип заснований на фізичних характеристиках пари, а також конденсату, який має велику щільність, значно більшу, ніж щільність пари. Він піднімає поплавок, який, своєю чергою, з допомогою важільних механізмів, відкриває затвор для відведення конденсату. Устаткування працює в автоматичному режимі. Кожен типорозмір має певні технічні параметри, і підбір конденсатовідвідника за ними, дуже відповідальна процедура.

Номенклатурний ряд конденсатовідвідників поплавця починається з Ду 15 і закінчується Ду 50 мм. У нашому магазині представлені муфтові та фланцеві поплавцеві конденсатовіддочки виробництва Туреччини та Південної Кореї, робочі температури яких досягають до 220°С та тиском до 16 бар.

 

Термодинамічний конденсатовідвідник

Даний тип обладнання має просту конструкцію, яка складається з: корпусу, кришки, пластини, сітчастого фільтра та заглушки фільтра.

Принцип роботи термодинамічного конденсатовідвідника.

На сайті представлені термодинамічні конденсатовідвідники муфтового підключення та фланцевого.

Вода, при проходженні через конденсатовідвідник, піднімає диск і безперешкодно виводиться із системи. Висока швидкість пари знижує статичний тиск на диску, що опускається на сідло завдяки більшій площі контактної поверхні. Зверху диск утримується у закритому положенні, не пропускаючи пару. Пара над диском конденсується. Диск піднімається, дозволяючи конденсату вільно залишати систему. Періодично конденсатовідвідник випускає частину пари, тому щоб уникнути втрат енергії, виробники не випускають термодинамічні конденсатовідвідники великих діаметрів. Діаметри обмежуються Ду 15 - Ду 25 мм

 

Термостатичний конденсатовідвідник

Принцип роботи конденсатовідвідника цього виду передбачає зміну розмірів спеціальної капсули всередині агрегату, що сприяє перекриттю проходу для виходу конденсату. Роботу можна розділити на два основні режими. Перший - це режим роботи конденсатовідвідника в момент пуску. Холодний конденсат та повітря швидко видаляється з обладнання. Перед тим, як гарячий конденсат досягне температури насичення, капсула розширюється, і повністю закриває сідло клапана, перешкоджаючи витоку пари. Режим роботи конденсато- відвідника при нормальній його роботі, коли конденсат охолоджується, капсула починає звужуватися і клапан відкривається, видаляючи конденсат. Коли гарячий конденсат, близький до температури насичення, досягне капсули конденсатовідвідника, клапан закриється. Ці події постійно повторюються. Особливістю роботи такого конденсатовідвідника є постійна наявність деякого об'єму конденсату перед клапаном, що забезпечує гарантовану відсутність витоку пари при його роботі.

Даний вид конденсотовідвідника ми пропонуємо в номінальних діаметрах від 15 до 50 мм у муфтовому та фланцевому виконанні. Робота його повинна відбуватися при тиску дою 32 бар з робочою температурою до 250°С.

 

Біметалічний конденсатовідвідник

Особливість біметалічного конденсатовідвідника - наявність у конструкції приладу біметалічних пластин, які при зміні температури змінюють своє положення, передаючи поступальний рух на затвор, який перекриває сідло, перешкоджаючи проходженню середовища.

Виріб складається з наступних частин: біметалевих дисків, фільтра-сітки, пружини, клапана та сідла. Є два режими роботи - це пусковий режим, і нормальна робота. У першому режимі холодний конденсат та повітря безперервно видаляються з конденсатовідвідника. Коли починає надходити гарячий конденсат, в певний момент часу біметалічні диски починають розширюватися. Коли температура конденсату перевищить встановлену температуру, і металеві диски розширяться більше, клапан почне закриватися. Другий режим роботи конденсатовідвідника при його роботі. Коли конденсат охолоджується, біметалічні диски знову стискаються, і клапан відкривається видаляючи конденсат. Конденсат відводиться безперервно.

Купити конденсатовідвідник в Украиїні

Енергетична складова технологічного процесу грає істотну роль у собівартості продукції. Конденсатовідвідники, як одна з основних ланок у транспортуванні пари - важливий елемент, який впливає на стійкість технології та безпеку. Якісні вироби провідних виробників від офіційного постачальника, дозволять Вам бути впевненими у правильності роботи даного обладнання, згідно заявлених технічних характеристик та тривалої роботи без поломок. Ми торгуємо тільки оригінальними продуктами, з гарантією постачальника. Телефонуйте, замовляйте. Ми забезпечимо Вам найкращу цінову пропозицію.

Вгору