Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Сильфонні компенсатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сильфонні компенсатори це


- еластичні елементи конструкції, які називають компенсаторами, призначені для компенсації розтягувань трубопроводу, вібрацій і вирівнювання компонентів обладнання. Крім того, компенсатори можуть адаптуватися до осьових, латеральних (у поперечному напрямку) та кутових переміщень, а також їх комбінацій.

Сильфонні компенсатори широко застосовуються в різних областях, таких як трубопроводи, судини під тиском та системи транспортування та перекачування рідин та газів. Завдяки своїй гнучкій структурі та спеціальній конструкції, сильфонні компенсатори можуть бути використані в трубопроводах різного діаметру Ду і високого тиску, задовольняючи всім вимогам відповідно до області застосування та конструкції компенсатора. Кожен тип сильфонного компенсатора має свої переваги, які можуть бути використані при правильному доборі та встановленні компенсатора, що гарантує надійне з'єднання.

Метод приєднання сильфонних компенсаторів


Сильфонні компенсатори можуть бути приєднані до трубопроводу різними способами, залежно від їхньої конструкції та функціональних вимог. Деякі з найпоширеніших методів приєднання сильфонних компенсаторів включають:

Приварні сильфонні компенсатори поширений метод приєднання сильфонних компенсаторів, який дозволяє створити міцне та герметичне з'єднання між компенсатором та трубопроводом.

Сильфонні компенсатори фланцеві - цей метод використовується, коли потрібне з'єднання між компенсатором та іншими елементами трубопроводу. Фланцеві з'єднання забезпечують легкий доступ до компенсатора для обслуговування та заміни.

Різьбові сильфонні компенсатори - цей метод застосовується в невеликих трубопроводах, де не потрібно високої міцності з'єднання, і де приєднання компенсатора повинно бути легким в установці та видаленні.

В інтернет магазині Гідротерм Пром представлені осьові компенсатори торгових марок Айваз та Хелс (Туреччина). Компанія Гідротерм є офіційним продавцем торгових марок Ayvaz та Hells в Україні. На офіційному сайті представлені оригінальні товари із гарантією виробника. Ми з 2000 року займаємося комплектацією об'єктів будівництва даною продукцією та отримали багато схвальних відгуків про ці торгові марки. Сподіваємося, що і Ви переконаєтесь як цей товар. Для правильного вибору обладнання використовуйте фільтри, розташовані ліворуч. Більшість товару в наявності на складах у Києві. Надсилання в день оплати зручним перевізником. Доставка в обласні центри 1 день: Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Івано-Франківськ . В інші міста 1-2 дні. Ціни вказані з ПДВ.

Вгору