Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Труби і фітинги мідні

Мідь вважається одним із найбільш підходящих матеріалів який використовується для виробництва різного роду нагрівальних елементів та інших систем. Матеріал пластичний, має високу теплопровідність і практично не схильний до корозії. Це особливо важливо, якщо в системі використовується хлорована або дуже тверда вода. Крім того, мідь не має шкідливого впливу на організм людини. Завдяки своїй пластичності мідні елементи витримують динамічні навантаження, сильні перепади тиску рідини. Мідні - труби та інші елементи легко гнуться та монтуються. Використовуючи мідну арматуру для опалення та інших комунікацій, ви забезпечите її безпеку та довговічність.

Мідні фітинги: основні переваги елементів

Фітинги з високоякісної міді коштують дорожче за аналогічні вироби з інших елементів. Але через свої переваги вони є затребуваним товаром:

- вони мають високу міцність. Такі вироби можна використовувати при монтажі центрального холодного та гарячого водопроводу та систем опалення, де тиск нестабільний;
- Мідні вироби зносостійкі, тому що матеріал стійкий до корозії;
- Незважаючи на досить високу ціну, встановлення такого фітингу дозволяє заощадити за рахунок його надійності;
- установка проста та не займе багато часу, що важливо при створенні розгалужених трубопроводів;
- мідь відмінно веде себе як при високих, так і при низьких температурах, тому ці елементи можна використовувати у будь-якій системі;
Мідні з'єднання служитимуть стільки ж, як і сама система, де вони встановлені.
Ми рекомендуємо купувати мідні фітинги, які відповідають світовим стандартам якості. З їх допомогою ви можете створювати надійні, безпечні та економічні системи зв'язку.

Види мідних фітингів
Сучасні водопровідні труби, колектори, системи опалення та інші системи функціональні, щоб гарантувати, що потрібна велика кількість різних елементів. Ми постаралися зібрати усі необхідні товари у нашому каталозі. Нашим клієнтам не потрібно витрачати час на пошук обладнання та різних постачальників. Якщо вам потрібні фітинги, ви можете знайти наступні мідні вироби:

- різні типи колін;
- муфти (нормальні та редукційні);

- заглушки;
- ніпелі;
- обведення;
- згони з гайками;
- трійники рівносторонні та редукційні.
Для зручності користування нашим каталогом передбачений фільтр, який допоможе швидко знайти елемент, що Вас цікавить, і підібрати розмір для вашого інсталяційного набору.

Вгору