Кількість
|
Вартість
|
||
|
Фільтри в трубопровідній арматурі покликані очистити транспортоване середовище від твердих включень і домішок, які можуть вплинути на правильність роботи теплотехнічного обладнання, і привести його до виходу з ладу. Ми представляємо до продажу та монтажу сітчасті фільтри механічної грубої очистки широкого номенклатурного ряду різних виробників для різних цілей. Для цього ми пропонуємо скористатися фільтром технічних характеристик, який ми винесли зліва від пропонованих товарів, де зібрали параметри конкретних товарів, що відображаються. З їхньою допомогою буде легше визначитися з вибором.
У нашому інтернет магазині Ви можете купити фільтри сітчасті муфтового або фланцевого приєднання різного діаметру від 15 мм до 400 мм.
Принцип роботи сітчастого фільтра
Навіть нове виробництво, нова змонтована система трубопроводів і нове обладнання, не дасть гарантії, що в середовищі, що транспортується, не може бути твердих частинок і включень, які якимось чином потрапили або утворилися в процесі експлуатації в трубопроводі. Окалина або пісок, дрібні або великі тверді частинки, що знаходяться в трубопроводі, можуть спричинити поломку дорогого обладнання, яке в тисячі разів може перевищувати вартість фільтра грубого очищення, який покликаний виловити дані включення із системи.
Середовище, що транспортується, проходить в корпус фільтра, і проходить крізь фільтр, який являє собою сітку з нержавіючої сталі з осередком різного перерізу від 50 мкм до 200 мкм. Включення, які більше, ніж прохідні отвори фільтра, залишаються у фільтрі для подальшої утилізації, а решта чистого середовища надходить далі в трубопровід для подальшого транспортування.
Форма фільтра та розташування сітки забезпечують поступове осідання грубих частинок на дно фільтра. Фільтр необхідно періодично, залежно від технологічного процесу стану трубопроводу, чистити і звільняти від бруду і непотрібних відкладень і частинок.
Вибір сітчастого фільтра.
Технічні характеристики фільтрів вказані у технічній документації виробника. Але іноді немає часу вивчати всі документи, тому для Вас ми постаралися винести всі ці характеристики у фільтри на сторінках нашого інтернет магазину для швидкого та зручного вибору потрібної номенклатури. Знаючи умови експлуатації Вашого обладнання, вибирайте параметри та відсортуйте потрібний Вам асортимент. Також можете звертатися до досвідчених менеджерів, які допоможуть з вибором товару.
Матеріал корпусу сітчастого фільтра
Для різних технологічних процесів та для різних умов експлуатації необхідно застосовувати трубопровідне обладнання, яке правильно і безпечно працюватиме тривалий час без поломок та загрози безпеці. Характеристики матеріалів з яких виготовлені фільтри різні. Наш асортимент обмежений матеріалами такими як: чавун, латунь, сталь та нержавіюча сталь.
Матеріал корпусу чавун. На сторінках нашого магазину представлені фільтри фланцевого та муфтового приєднання номінальним діаметром до 400 мм. Даний вид матеріалу не дорогий, надійний у застосуванні в системах водопостачання, опалення до максимального тиску 16 бар та температурою до 300 градусів. Постійно в наявності чавунні фланцеві фільтри. Муфтові чавунні фільтри рідко використовують, тому наявність на складі треба уточнювати.
Матеріал корпусу латунь. Фільтри для грубої очистки представлені в муфтовому виконанні до 4 дюймів. Часто використовуються на невеликих трубопроводах у побутових та комунальних системах до 90 градусів та в промисловості до 150 градусів. Застосовуються для води, гарячої води та пари.
Матеріал корпусу нержавіюча сталь. Нержавійку, в силу своєї дорожнечі, доцільно застосовувати у спеціальних та екстремальних умовах так, як матеріал стійкий до температур (до 240 градусів) та тиску (до 40 бар). Матеріал не піддається корозії, і добре експлуатується в нейтральних і слабоагресивних середовищах, що транспортуються. Ми пропонуємо купити фільтр сітчастий із нержавіючої сталі різних виробників. Зможемо запропонувати Вам оптимальний варіант у відповідному ціновому сегменті.
Муфтовий чи фланцевий.
Насправді є ще й зварні види з'єднання фільтрів, які використовуються в окремих випадках, де пред'являються підвищені вимоги до герметизації трубопроводів. Зварювальні фільтри не представлені у нас на сайті. Ми підтримуємо асортимент фланцевих та муфтових.
Фланцеве з'єднання застосовується на трубопроводах, діаметр яких становить від 50 до 400 мм. Матеріал корпусу фланцевих фільтрів грубої очистки може бути: чавун, сталь, нержавіюча сталь. Виконання корпусу з того чи іншого матеріалу накладає деякі особливості та умови, за яких є можливість застосовувати ці фільтри.
Муфтове з'єднання. Масово представлено при побутовому використанні в системах трубопроводу для холодного та гарячого водопостачання. Постійно фільтри ставлять перед лічильником води для зниження ймовірності попадання в прилад твердих домішок, внаслідок чого можливий передчасний вихід із ладу сантехнічного обладнання (лічильники води, змішувачі, клапана, побутова техніка)
Конструкція корпусу
При слові сітчастий фільтр грубої очистки більшість людей представляють похилий корпус. Насправді є ще кілька видів корпусу, які ми розглянемо.
Вертикальний корпус. Перевага цього виду-це велика фільтруюча поверхня (сита). Ця перевага призводить до недоліку, з яким не можна миритися в обмежених монтажних умовах через збільшені габарити цього виду корпусу.
Похилий корпус. Фільтруючий елемент знаходиться під нахилом, має малі габаритні розміри, можливий монтаж на горизонтальних та вертикальних ділянках трубопроводу. Найпопулярніший тип корпусу.
Горизонтальний корпус. Специфічне обладнання, яке застосовується в системах водопідготовки, не представлене в нашому асортименті.
Купити фільтр сітчатий в Києві
Насправді, це просто і швидко. Наші співробітники допоможуть Вам з вибором, і цього ж дня Ви зможете отримати свій фільтр з доставкою або самовивозом. Дзвоніть, замовляйте на сторінках інтернет магазину, і будьте впевнені, ми зробимо все можливе, щоб Ви залишились задоволеними нашим обслуговуванням.