Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Крани кульові муфтові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кульовий  кран є запірною арматурою, яка встановлюється в трубопровідних системах за допомогою різьбового з'єднання. Рухомим елементом (затвором) таких кранів служить пробка сферичної форми - куля, по осі якої виконано наскрізний отвір для проходу середовища. Конструкція запірного механізму має сферичну форму, приводний елемент обертається навколо осі.

Така проста конструкція та простота монтажу та споживчі властивості як:

- малі гідравлічні втрати;
- висока та надійна герметичність;
- проста форма проточної частини та відсутність у ній застійних зон;
- зручне керування, роблять такі запірні пристрої затребуваними при прокладанні водопровідних та газових труб у будинках, а також на великих промислових підприємствах.

Виробляються муфтові шарові крани діаметром від 10 мм до 100 мм. Основна маса даних виробів використовується в температурних межах до 200 °C.

Влаштування кульового крана

Основними частинами крана є корпус та пробка (затвор) у вигляді кулі, конуса чи циліндра. Для проходу середовища у затворі передбачено наскрізний отвір. Управління краном здійснюється шляхом повороту пробки. При повороті на 90° здійснюється повне перекриття ходу середовища, при повороті на менші кути - часткове, що дозволяє застосовувати кран як регулюючу арматуру, за винятком трубопроводів з високою швидкістю перебігу рідини, щоб уникнути кавітації. Існують також триходові крани, де пробка має додаткові отвори, що дозволяє використовувати їх для перенаправлення потоку середовища: поворотом пробки середовище прямує з вхідного отвору в один із двох вихідних. У проміжному положенні, залежно від конструкції крана, середовище може спрямовуватися або в обох напрямках або повністю перекриватися.

Матеріал корпусу кульового крана

Сталевий корпус - використовується в промисловості під час роботи з неагресивними середовищами на підприємствах теплокомуненерго. Їх відрізняє тривалий термін служби, ремонтопридатність. До недоліків відносять корозію, що може призвести до передчасного виходу з експлуатації виробу.

Нержавіючий корпус. Вироби з нержавіючої сталі, як правило використовуються в хімічній, фармацевтичній та харчовій промисловості. Крани кульові з нержавіючої сталі найдорожчі, але ціна виправдовується довготривалістю експлуатації в агресивному середовищі. Компанія Гідротерм представляє нержавіючі кульові крани за найкращою ціною з ПДВ таких торгових марок як Айваз, Женебре.

Латунні кульові крани - найпопулярніші та доступні у використанні як у побутовому сегменті, так і в промисловості. Латунь не схильна до корозії і призначена для експлуатації в температурному режимі до 115 °C і тиском до 16 бар.

Види корпусів кульових муфтових кранів

Двоскладовий, трискладовий, цільнозварний, моноблочний і литий. Кожен із цих видів має переваги, які підходять для певного використання.

Відмінність крана повнопрохідного від стандартного

Відмінності між повнопрохідним і стандартнопрохідним краном

Тип проходу у крана визначається діаметром отвору у його кулі. До стандартнопрохідних або редукованих, відносять ті, в яких цей отвір звужено щодо внутрішнього діаметра трубопроводу (як правило, на один типорозмір). У повнопрохідних кранах отвір у кулі має той же діаметр, що й труба, за рахунок чого суттєво скорочується втрата напору робочого середовища. Ця властивість особливо важлива для магістральних трубопроводів.

Які бувають кульові крани?

Кульові крани розрізняють прохідні, кутові, триходові та багатоходові. Це чотири види кульових кранів, що розрізняються у напрямку потоку і числу патрубків.

Купити кран кульовий муфтовий в Україні

Компанія Гідротерм має на складах у м. Київ асортимент якісних кульових кранів торгових марок Ayvaz, Genebre, Valtec від 10 до 100мм діаметра. Ваше замовлення буде відвантажено в день оплати або відправлено перевізником на Ваше замовлення до будь-якого міста України. Купуючи цю продукцію, у нас Ви гарантовано отримуєте оригінальну, якісну продукцію з гарантією, яка прослужить Вам довгі роки.

Вгору