Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Фланці сталеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фланець призначений для з'єднання частин трубопроводу між собою. Також фланці використовуються при приєднанні обладнання (насосів, засувок, ємностей) та інших апаратів до систем. Фланці з'єднуються за допомогою гайок, шайб, болтів або шпильок. Для забезпечення герметичності застосовують прокладки. Вони бувають різних видів. Прокладки ставлять на поверхню фланця, яку називають дзеркалом.

       Дзеркало повинно не мати дефектів, оскільки не буде забезпечена герметичність з'єднання.

     У нашому інтернет-магазині Гідротерм-пром gidroterm-prom.com.ua, м.Київ, пропонується великий вибір різних фланців від Ду15 мм. до Ду 1200 мм, при тиску до 25 бар.

 

Фланці застосовують для забезпечення роботи наступних систем трубопроводів:

 

    1. Промислові трубопроводи.

    2. Газопроводи.

    3. Побутове водопостачання.

    4. Теплотраси.

       5.Великі промислові об'єкти та комплекси.

 

                  Конструкції фланців:

 

    1. Плоскі фланці - нагадують металеве кільце з отворами по периметру. Такі фланці монтуються на трубах за допомогою двох швів, виконаних на зварювальному устаткуванні. Глухі фланці (заглушки) являють собою плоску деталь без центрального отвору для протоку середовища трубопроводом, але з наявністю отворів діаметром для кріплення. Глухі фланці використовуються для тимчасового або постійного перекриття (заглушування) потоку газу або рідини на торцях труби. Широко застосовуються заглушки на газопроводах, водопроводах, зливах. Діапазон їх використання від мінус 70 оС до плюс 600 °С.

      

    2. Комірні фланці – попередня конструкція доповнюється «спідницею» по діаметру труби, для приварювання. За допомогою з'єднаного з фланцем конуса досягається згладжений перехід від фланця до труби. Діаметр спідниці фланця повинен дорівнювати діаметру труби. Такий фланець приварюється за допомогою одного шва. Конструкція фланця знижує гідравлічний опір трубопроводу зменшує напругу в трубопроводі.

      

    3. Вільні фланці (накидні), на кільці приварювання – такий виріб складається з двох частин: фланець і кільце. Кільця приварюються до труб, а фланці залишаються у вільному стані. Такі фланці не приварюють до труби. Вони не мають опуклої поверхні.

 

 Із чого виготовляють фланці.

 

Найбільшого поширення набули сталеві фланці. Для їх виготовлення використовують різні метали:

    1. Ст20 - найбільш масовий вид вуглецевої сталі для виготовлення фланців. Такі фланці можуть бути використані при зовнішній температурі від - 40 °С, а температурі середовища - до +475 °С .

    2. 09г2с - сталь з добавкою хрому, нікелю та молібдену. Вироби з цього металу зварюються та використовуються при температурі понад -75 °С.

    3. 12Х18Н10Т – кріогенний сталевий сплав, який можна застосовувати в агресивних середовищах за температури від -196 до +350 °С.

    4. 10Х17Н13М2Т – сплав, який стійкий до корозії, що використовується в екстремальних умовах. Можна застосовувати у температурному діапазоні від -196 до +600 °С при високому тиску.

     5. 15Х5М – сплав низьколегований жароміцний, стійкий до процесів окислення, здатний працювати при температурі до 650 градусів.

      6. AISI 304  або (08X18H10) Хром, введений у ці сплави в однаковій кількості 18%, зумовлює їх високу опір окисленню (термін утворення окалини - 100 років і більше, і в середовищі підвищеної вологості), агресивним хімічним речовинам, парам, реагентам та корозійному руйнуванню.

      Також виготовляють фланці із поліпропілену. Такі фланці застосовують для стикування поліпропіленових, поліетиленових труб та запірної арматури, виготовленої з металу. Поліпропіленові фланці можуть працювати за температури до +80 °С.

У нашому інтернет-магазині є також фланці з алюмінієвих сплавів.

      Фланцеві з'єднання можуть працювати при тиску до 25 МПа.

 

    Які бувають ущільнення (прокладки) фланців.

       Ущільнення забезпечують герметичність та безпечну роботу обладнання та системи трубопроводів. За допомогою прокладок виконується щільне стискування деталей трубопроводу, забезпечується відсутність течій, зазорів, ковзання.

 

     Є три види ущільнень:

    • металеве – застосовується при підвищеній температурі та навантаженні. Виготовляють із сталі (підкладки лінзові, овальні та восьмикутні в перерізі);

    • неметалеві – виготовляють із фторопласту, пароніту, картону, гуми;

    • комбіновані – виготовляють із кількох матеріалів, наприклад, спірально-навиті, графітофторопластові та ін.

   

 

      Конструкції фланців.

      Фланці виготовляють відповідно до нормативних документів та стандартизуються ДСТУ, ГОСТами, ASME, DIN

   За допомогою літер та цифр позначаються виконання деталей: виступи, западини, виступ-впадина, пази, сполучні виступи.

 

  Залежно від регламентуючого стандарту (українського, російського, американського, німецького/європейського) фланці можуть відрізнятися розміром, матеріалом, допусками, наявністю/відсутністю різьблення, маркуванням, масою, механічними властивостями. Конструкція загалом не змінюється. Підбір фланців імпортного виробництва провадиться за допомогою таблиць перекладу.

 

Документи для підбору фланців:

    • DIN 2527; DIN 2576; DIN 2633; DIN 2642; АТК 24.200.02-90.

    • ГОСТ 12815-80 – Фланці арматури, з'єднувальних частин та трубопроводів на Ру від 0,1 до 20,0 МПа (від 1 до 200 кгс/кв. см). Типи. Приєднувальні розміри.

    • ГОСТ 12820-80 – за цим ГОСТом виготовляються плоскі фланці;

    • ГОСТ 12821-80 – комірні фланці приварні встик;

    • ГОСТ 12822-80 – вільні фланці на приварному кільці.

 

     Є такі типи виконання приварних фланців за ГОСТом за відмінністю ущільнювальної поверхні:

    • зі сполучним та звичайним виступом;

    • з пазом;

    • з западиною;

    • із шипом;

    • під прокладку лінзову та/або овального перерізу.

 

      Підбір фланців щодо умовного проходу.

    Умовний прохід визначає прохід (перетин) в мм., яким протікає рідина крізь фланцеве з'єднання. Особливістю фланця сталевого плоского приварного і сталевого вільного на кільці приварного при діаметрах умовного проходу Ду 100,125 і 150 мм., є те, що є три їх конструкції для різних зовнішніх діаметрів труби. Відповідно, при замовленні фланців на Ду 100,125 або 150 мм потрібно вказувати букву, яка відповідає потрібному діаметру труби. Коли у заявці (специфікації) на фланці з діаметрами умовного проходу Ду 100,125 та 150 мм. літера не вказана, то фланці виготовляють під такі діаметри труби: 100А, 125А, 150Б.

 

        Таблиця. Відповідність умовних проходів фланців Ду 100,125 та 150 зовнішнім діаметрам труб.

 

    

Условный проход, Ду, мм.

Внешний диаметр трубы, мм.

А

Б

В

100

108

114

-

125

133

140

-

150

152

159

168

 

При виготовленні фланців, що мають діаметр умовного проходу Ду > 200 мм. через різні класи точності виготовлення труб і фланців, розточування внутрішнього діаметра вільного фланцю і його кільця, плоского фланця допускається за фактичними зовнішніми діаметрами труб із зазором на бік не більше 2,5 мм . А за внутрішнім діаметром фланців і кілець не більше 5,0 мм.

 

  Наша фірма забезпечує зручні умови з купівлі та доставки товарів. Можлива доставка до об'єкту або адресна доставка в будь-яке місто України. Товар перевіряється, правильно упаковується, вчасно доставляється до транспортної компанії.

      Ми працюємо на ринку з 2003 року, платники ПДВ. Всі товари офіційно імпортуються в Україну, тому ви можете бути впевнені у правильності, своєчасному реєстрації ПДВ та інших бухгалтерських документів.

      Для зручності покупців ми намагаємося викласти всі технічні характеристики товарів, представивши їх у фільтрах, які ми розташували ліворуч у каталозі товарів та на картці товарів. Ви можете скористатися ними для швидкого підбору потрібних товарів.

Доставка у міста:

Бориспіль, Олександрія, Алчевськ, Артемівськ, Охтирка, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бердичів, Бердянськ, Боярка, Бровари, Ірпінь, Буча, Вінниця, Виноградів, Вишневе, Володимир-Волинський, Вознесенськ, Генічеськ, Глобине, Глухів, Горлів , Дніпропетровськ, Дніпрорудний, Дрогобич, Дружківка, Дубно, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Знам'янка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ізюм, Іллічівськ, Калуш, Кам'янець-Подільський, Кам'янка-Дніпровська, Карлівка, Каховка, Київ, Кіровоград, Ковель, Коломия, Комсомольськ, Конотоп, Костянтинівка, Коростень, Коростишів, Краматорськ, Красноармійськ, Красноград, Краснодон, Кременчук, Кривий Ріг, Кролевець, Кузнецовськ, Лисичанськ, Лубни, Луцьк, Львів, Макіївка, Марганець, Маріу ― Подільський, Мукачево, Надвірна, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ, Пологи, Полтава, Пирятин, Прилуки, Рава-Руська, Роздільна, Рівне, Ромни, Свердловськ Світловодськ, Сєвєродонецьк, Славута, Слов'янськ, Сміла, Стаханов, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Токмак, Торез, Ужгород, Умань, Фастів, Харцизьк, Харків, Херсон, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Енергодар, Южноукраїнськ.

Вгору