Додати товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
З нами надійно і вигідно!
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб, Вс: вихідний

0
Моє замовлення

Вентилі муфтові 1"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вентиль у трубопровідній арматурі - це механізм, який забезпечує не тільки перекриття потоку, а й, як правило, має можливість регулювання потоку, частково перекриваючи прохід. Ремонтопридатність, проста конструкція та універсальність застосування для різних завдань зробило дане обладнання дуже популярним та часто застосовуваним у багатьох трубопровідних системах комунального господарства та промисловості.

Будова вентиля запірний

Корпус запірного вентиля всередині має спеціальну форму, де формується канал проходження потоку рідини, що перекривається клапаном. Клапан з'єднаний з маховиком керування (ручкою) за допомогою шпинделя. Ущільнювачі та прокладки служать для герметизації пристрою.

Головні робочі елементи вентиля показані малюнку:

Будова вентиля

1. корпус
2. корпус вентиля
3. кришка
4. різьблення
5. гайка
6. клапан
7. втулка
8. маховик
9. кільце ущільнювача
10. сальник
11. шпиндель

12. прокладка

13. гайка

14. гайка кріплення ущільнювача

15. ущільнювач

16. ущільнювальна прокладка

Корпус вентиля для води

Матеріали, з яких виготовляється корпус вентиля, можуть бути різні: чавун, сталь, нержавіюча сталь, латунь. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, і створений для роботи у певних умовах.

Чавунні вентилі широко застосовуються в системах водопостачання, опалення, в системах виробітку пари, в переробній промисловості. У нашому асортименті представлені товари вітчизняного виробника та імпортна номенклатура номінальним діаметром до 300 мм, номінальним тиском до 16 бар та температурою застосування до 300 градусів. По приєднанню до трубопроводу 2 типу арматури: фланцеве приєднання та муфтове (різьбове).

Сталеві вентиля в порівнянні з чавунними мають перевагу за температурою експлуатації, яка становить до 450 градусів та тиск до 40 бар. Деякі спеціальні види сталевих голчастих вентилів здатні працювати на тиску 220 кг/см², що робить їх унікальним та незамінним обладнанням для певних технологічних процесів. Дані вентиля, в залежності від виду ущільнювача, підійдуть для роботи в таких середовищах, як нейтральне середовище, вода, гаряча вода, пара, повітря, нафтопродукти, олія. В наявності завжди сталеві вентилі муфтові та фланцеві. На замовлення поставляємо сталеві приварні вентилі від Ду 15 мм до Ду 100 мм.

 

Особливістю латунних вентилів є здатність протистояти корозії. Наприклад,  вентиль 15Б1п. Популярність застосування цього механізму у побуті обумовлена ​​саме цим. В основному вентиля застосовують у системах комунального господарства у водопостачанні та опаленні. Типорозмір обмежений 2 дюймами, і за типом підключення до труби – тільки муфтовим (різьбовим). Тиск, при якому безвідмовно працює ці вентиля до 16 атмосфер і температура до 225 градусів, що дає можливість застосовувати дане обладнання в системах, вироблення та транспортування пари.

 

Види ущільнювачів вентиля

Однією з головних відмінних особливостей вентилів є матеріал ущільнення, який застосовують для герметизації сідла (перекриття потоку) і штока вентиля. Розберемо  ущільнення між корпусом (посадковим місцем) та затвором. Бувають ущільнення металеві та неметалеві.

До неметалевих відносять вироби з гуми, наприклад вентиль 15Б3р, які рекомендують застосовувати при неагресивних середовищах та температурах до 75 градусів. Також до неметалевих відносять фторопластові ущільнення. Сфера їх використання не лише вода, а й пара та агресивне середовище, нафтоплодукти, повітря, газ. Температура використання до 425 градусів та тиск 16, 140, 220 бар.

До неметалевих відносять вироби з гуми, які рекомендують застосовувати при неагресивних середовищах та температурах до 75 крадіжок. Також до неметалевих відносять фторопластові ущільнення. Сфера їх використання не тільки вода, а й пара та агресивна среда, нафтоплодукті, повітря, газ. Температура використання до 425 градусів та тиск 16, 140, 220 бар.

На особливому місці серед вентилів стоїть технологія застосування сильфонного ущільнення, яке виглядає як пружно-деформована трубка, яка з'єднана з корпусом і штоком. Головною особливістю даної конструкції є те, що застосування сильфонного ущільнювача, у поєднанні з графітовим ущільненням, дозволяє не допустити витоку робочого середовища по штоку в навколишнє середовище. Це дозволяє використовувати сильфонні вентилі з робочою температурою середовища до 300 градусів при тиску 16 кг/см2.

 

Купити вентиль в Україні?

Компанія Гідротерм з 2000 року на ринку України надає послуги з проектування, продажу, монтажу та експлуатації трубопровідного та сантехнічного обладнання. Нами накопичений великий досвід, постійно маємо зворотний зв'язок від монтажних організацій та підрозділів, що експлуатують, про використання тієї чи іншої запірної та регулюючої арматури. Ми офіційно представляємо кілька торгових марок європейських виробників, і, купуючи цю продукцію у нас, Ви можете бути впевнені в розширеній гарантії виробника, яка розповсюджується на території України.

Вгору