|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Електромагнітний клапан ODE 21A3ZV30 нормально відкритий 1/8"
Артикул
ode-13
В наявності
3 167.10 грн з ПДВ
Характеристики
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 6 мм |
|---|---|
| Діаметр у дюймах | 1/8" |
| Діаметр прохідного отвору | 4 мм |
| Максимальний тиск на вході Pmax | 40 бар |
| Мінімальний перепад тиску ΔPmin | 0 бар |
| Максимальний перепад тиску ΔPmax | 15 бар |
| Робоче середовище | вода, повітря, нафтопродукти, бензин, кисень* (уточнюйте наявність) |
| Температура робочого середовища | від -10°С до +140°С |
| Ущільнення | FKM (Viton, фтореластомер) |
| Тип клапана | двоходовий |
| Виконання | нормально відкритий |
| Принцип дії | прямої дії |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Марка матеріалу корпусу | латунь CW617N |
| Пропускна здатність Kv | 4 л/хв |
| Монтажна довжина | 40 мм |
| Приєднання | муфтове |
| Напруга живлення котушки | 12V (DC/AC 50Hz), 24V (DC/AC 50Hz) , 110V (DC/AC 50Hz) , 220V AC 50Hz , 380V AC 50Hz |
| Потужність котушки | 8 Вт , 12 Вт , 14 Вт |
| Серія клапану | 21A |
| Маркування | 21A3ZV30 |
| Виробник | ODE |
| Країна виробника | Італія |