Електромагнітний клапан ODE 21A5ZV55 нормально відкритий 3/8"
Артикул ode-22
В наявності
Опис
Клапан електромагнітний 2/2-ходовий нормально відкритий прямої дії Pmax = 40 bar. Застосовується для води, повітря, продуктів переробки нафти, рідких та газоподібних середовищ.
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
Партнерські ціни
Характеристики
Номінальний діаметр DN (Ду) 10 мм
Діаметр у дюймах 3/8"
Діаметр прохідного отвору 5,5 мм
Максимальний тиск на вході Pmax 40 бар
Мінімальний перепад тиску ΔPmin 0 бар
Максимальний перепад тиску ΔPmax 3,5 бар
Робоче середовище вода, повітря, нафтопродукти, бензин, кисень* (уточнюйте наявність)
Температура робочого середовища від -10°С до +140°С
Ущільнення FKM (Viton, фтореластомер)
Тип клапана двоходовий
Виконання нормально відкритий
Принцип дії прямої дії
Матеріал корпусу латунь
Марка матеріалу корпусу латунь CW617N
Пропускна здатність Kv 9 л/хв
Монтажна довжина 46 мм
Приєднання муфтове
Напруга живлення котушки 12V (DC/AC 50Hz), 24V (DC/AC 50Hz) , 110V (DC/AC 50Hz) , 220V AC 50Hz , 380V AC 50Hz
Потужність котушки 8 Вт , 12 Вт , 14 Вт
Серія клапану 21A