|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Фланець нержавіючий Ду 100 Ру 16 різьба 4"
Артикул
fl-nerz-rizba-14
Під замовлення
Опис
Виробництво під замовлення
1 981.80 грн з ПДВ
Характеристики
| Тип фланця | плоский |
|---|---|
| Матеріал фланця | нержавіюча сталь |
| Марка матеріалу фланця | AISI 304 (08X18H10) |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 100 мм |
| Номінальний тиск PN (Ру) | 16 бар |
| Зовнішній діаметр фланця | 215 мм |
| Міжцентрова відстань отворів під кріплення | 180 мм |
| Товщина фланця | 23 мм |
| Кількість отворів під кріплення | 8 |
| Діаметр отворів під кріплення | 18 мм |
| Номінальний діаметр болтів або шпильок | М16 |
| Приєднання до труби | зварювання |
| Особливість конструкції фланця | наскрізний під приварення |
| Стандарт | ГОСТ 12820 |