Клапан електромагнітний ODE 21A2KV55 нормально закритий 1/4"
Артикул ode-4
В наявності
Опис
Клапани можуть застосовуватись для вакууму.
Детальніше читай у техдокументації
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку бажань
Партнерські ціни
Характеристики
Номінальний діаметр DN (Ду) 8 мм
Діаметр у дюймах 1/4"
Діаметр прохідного отвору 5,5 мм
Максимальний тиск на вході Pmax 40 бар
Мінімальний перепад тиску ΔPmin 0 бар
Максимальний перепад тиску ΔPmax 10 бар
Робоче середовище вода, повітря, нафтопродукти, бензин, кисень* (уточнюйте наявність)
Температура робочого середовища від -10°С до +140°С
Ущільнення FKM (Viton, фтореластомер)
Тип клапана двоходовий
Виконання нормально закритий
Принцип дії прямої дії
Матеріал корпусу латунь
Марка матеріалу корпусу латунь CW617N
Пропускна здатність Kv 9 л/хв
Монтажна довжина 40 мм
Приєднання муфтове
Напруга живлення котушки 12V (DC/AC 50Hz), 24V (DC/AC 50Hz) , 110V (DC/AC 50Hz) , 220V AC 50Hz , 380V AC 50Hz
Потужність котушки 8 Вт , 12 Вт , 14 Вт
Серія клапану 21A