|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лічильник Sharky 775 призначений для вимірювання обсягу спожитої теплоти в системах опалення, вентиляції та кондиціювання, об'єму та об'ємного розходу теплоносія, що протікає в подаючих або зворотніх трубопроводах, температури теплоносія в цих трубопроводах і різниці між цими температурами, теплової потужності, часу роботи, відображення виміряних значень, а також поточного часу, дати та службової інформації.
Цей лічильник використовується відповідно до чинних правил обліку споживання тепла на промислових об'єктах і об'єктах комунального господарства.
Виробник: Diehl Metering (Німеччина).
Технічні характеристики:
-
Тип витратоміра: ультразвуковий.
-
Живлення обчислювача може здійснюватися від літієвого елемента живлення 3,6 В або від мережі постійного / змінного струму.
-
Термоперетворювачі опору типу Pt-500 (двопровідні).
-
Лічильник обладнаний архівом для зберігання даних. Архів приладу може містити до 1900 записів. При підключенні GPRS модема, формування архіву відбувається на сервері. Глибина зберігання даних охоплює останні 5 років і більше. Формування звітів можливе за годинною, добовою та щомісячною основою. Збір даних автоматичний. Лічильник також зберігає дані про виняткові ситуації - до 127 записів про помилки, місячні дані про накопичені річні параметри за 20 років, помісячні дані за останні 30 місяців, добові дані за 120 днів і годинні дані за 1600 годин; значення в 427 реєстрах (період запису від 1 хвилини до 24 годин).
-
Обчислювач стандартно обладнаний OPTO-виходом і вбудованим радіомодулем (не активований), а також може додатково комплектуватися комунікаційними модулями: 2 імпульсні виходи (пропорційні енергії та об'єму), 2 імпульсні входи (для підключення додаткових витратомірів), M-Bus, RS232/485, LoRa WAN.
-
Лічильник тепла/холоду може бути інтегрований у систему диспетчеризації та збору даних: дротова система - за допомогою модулів M-Bus, RS232/485; бездротова система - радіомодуль (потребує лише активації).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diehl Metering |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Область застосування теплолічильника | Системи опалення квартир житлових будинків, Промислові підприємства, Об'єкти ЖКГ, Вентиляційні установки |
| Вимірювана середа | Вода |
| Тип теплолічильника | Ультразвуковий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Вимірювання кількості теплоти, min | 1 МВт·год |
| Вимірювання кількості теплоти, max | 100000 МВт·год |
| Вимірювання витрати, min | 0.006 куб. м |
| Вимірювання витрати, max | 5 куб. м |
| Мінімальна температура теплоносія | 5 град. |
| Максимальна температура теплоносія | 130 град. |
| Метрологічний клас | С |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна витрата, Qmax | 5 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 2.5 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.006 куб.м/год |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Тип живлення | Батарейки |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 130 мм |


