|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Теплолічильник T230 виробництва Landis & Gyr (Німеччина) являє собою передове покоління ультразвукових приладів для обліку тепла та холоду, спеціально розроблене та оптимізоване для використання у квартирному обліку. Вимірювання об'єму теплоносія ґрунтується на ультразвуковому методі, і воно здійснюється без рухомих деталей, що існує беззаперечною перевагою з погляду зносу деталей витратоміра.
Цей лічильник включає електронний обчислювач, перетворювач витрати, виготовлений з високоякісного композитного штучного матеріалу, і два датчики температури. Живлення обчислювача забезпечується високодовговічними батареями, що гарантують його функціонування протягом 11 років.
Можливість встановлення комунікаційних модулів у теплолічильнику дозволяє організувати систему збору даних та зчитування показань приладу без необхідності доступу до приміщення.
Основні переваги теплолічильника Ultraheat T230 включають:
- Довгий термін служби завдяки використанню композитного матеріалу для робочої частини, що не вимагає заміни деталей, що обертаються. Середній термін служби лічильника становить 15 років.
- Можливість встановлення витратоміра як у горизонтальних, так і вертикальних трубопроводах.
- Конструкція витратоміра не вимагає прямих (заспокійливих) ділянок для правильного функціонування.
- Монтажна довжина витратоміра відповідає стандартним параметрам лічильників крильчатих.
- Незалежне живлення від літієвої батареї 3,6 В забезпечуючи надійну роботу.
- Широкий діапазон вимірювань витрати теплоносія від 1% до 200% Qn (нормальної витрати).
- Збереження місячних значень параметрів теплоспоживання протягом 24 місяців.
- Можливість виведення інформації за допомогою оптичного інтерфейсу (стандартно), імпульсного або M-bus модуля (додаткова опція).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Landis+Gyr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Область застосування теплолічильника | Системи опалення квартир житлових будинків |
| Вимірювана середа | Вода |
| Тип теплолічильника | Ультразвуковий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Мінімальна температура теплоносія | 4 град. |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Метрологічний клас | В |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна витрата, Qmax | 3 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 1.5 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 0.015 куб.м/год |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 130 мм |

