|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Труба оцинкована Ду 50 (60х3,5) ГОСТ 3262-75
Артикул
truba-st-oc-10
В наявності
Опис
658.00 грн з ПДВ
Характеристики
| Матеріал | сталь |
|---|---|
| Покриття | цинковане |
| Перетин труби | кругла |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 50 мм |
| Зовнішній діаметр труби | 60 мм |
| Товщина стінки (S) | 3,5 мм |
| Метод виготовлення | електрозварна |
| Застосування | для водопроводу, для газопроводу, для опалення |
| Країна виробника | Україна |
| Стандарт | ГОСТ 3262 |
| Максимальний тиск, Ру | 16 бар |