|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Труба оцинкована Ду 100 (108х3,5) ДСТУ 8943:2019
Артикул
truba-st-oc-18
В наявності
Опис
1 480.00 грн з ПДВ
Характеристики
| Матеріал | сталь |
|---|---|
| Покриття | цинковане |
| Перетин труби | кругла |
| Номінальний діаметр DN (Ду) | 100 мм |
| Зовнішній діаметр труби | 108 мм |
| Товщина стінки (S) | 3,5 мм |
| Метод виготовлення | електрозварна |
| Застосування | для водопроводу, для газопроводу, для опалення |
| Країна виробника | Україна |
| Стандарт | ДСТУ 8943 |
| Максимальний тиск, Ру | 16 бар |