Необхідність використання компенсаторів для труб опалення в багатоповерхових будинках обумовлена тим, що в системах опалення з температурою середовища 60-90°С довжина труби на кожному поверсі може змінюватися приблизно на 3 мм. Відповідно, розширення, які виникають в рядах 7-ми поверхових будинків (приблизно 21 м), можуть досягати розмірів більше 20 мм, що неминуче призведе до деформації труби. У будинках не більше 7 поверхів цю проблему можна вирішити, передбачивши можливість вільного осьового переміщення труби, і наявність вигинів у верхній і нижній точках, які будуть виконувати роль компенсуючого пристрою. Але для багатоповерхівок (більше 7 поверхів, або 21 метра) таке рішення не підходить. Тому сильфонні компенсатори для систем опалення використовуються в багатоповерхових будинках, встановлюються через кожні 30 метрів (10 поверхів). 

У більшості проектів опалювальних систем багатоповерхових будівель, наприклад Києва, передбачається вертикальне встановлення компенсаторів на трубах. Однак, через особливості конструкції, сильфонний компенсатор для опалювальних труб може бути встановлений в будь-якому просторовому положенні, зберігаючи при цьому робочі характеристики, за умови дотримання рекомендацій виробника.  Важливими елементами конструкції теплової мережі, що включає компенсатори на стояках опалення, є нерухомі опори. Вони потрібні для фіксації положення трубопроводу та поділу його на ділянки, на яких функціонуватиме кожен із компенсаторів.

Нова серія компенсаторів для опалювальних труб розроблена спеціально для використання в трубопровідних системах гарячої та холодної води багатоповерхових будівель. Ці пристрої призначені для поглинання осьових рухів трубопроводу, таких як розширення і стиск, які відбуваються в результаті зміни температури навколишнього середовища або рідини, що транспортується, а також зміни тиску в системі. Зміни довжини компенсуються за допомогою металевого сильфону з нержавіючої сталі, який стискається або розтягується в межах розрахункової здатності, що компенсує, запобігаючи руйнуванню або деформації трубопроводу. Під час розробки пристроїв враховувалися міжнародні стандарти та вимоги експлуатації. Завдяки сучасним методам виробництва та проектування, компенсатори опалення мають надійну та функціональну конструкцію, а також компактні розміри та тривалий термін експлуатації. Їх дизайн та обробка патрубків та кожуха дозволяють установку пристроїв без використання декоративних коробів для приховування їх від вигляду. Крім того, застосування оптимальних матеріалів та опрацьована конструкція дозволяють значно знизити вартість компенсаторів, порівняно із застарілими пристроями аналогічного призначення, які все ще широко використовуються на ринку України. Більшість продукції є на складі, що гарантує стабільну ціну на компенсатори опалення, навіть за несприятливих економічних умов.